Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem nagyon rossz érzés mikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nagyon rossz érzés mikor fizetős lánynál vagytok hogy ez csak ennyi volt?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzott a szex és elmentem egy fizetés nőhöz hihetetlen jó volt vele a szex baromi figyelmes volt végre úgy éreztem csinos barátnőm van, csak mikor vége volt egy óra múlva és lejárt az idő így haza kellett mennem sokkal rosszabb volt mint bármikor valójában nem a barátnőm és nem lesz majd folytatás csak ha fizetek
jan. 20. 11:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
De lehetne barátnőd is.
jan. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Én is voltam,elhívtam egyiket randira és eljött
jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Én ezért nem is megyek. 1 szex nem szex, milliárdos meg nem vagyok
jan. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindegy, hogy miert mész. Ha csak egy szex kell, akkor.mész, elmész, aztán elmész. De neked nema szex hiányzik, hanem az érzelmi rész. Neked nem való.
jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
#1 Ezzel könnyű dobálózni, de el kellene végre fogadni, hogy vannak olyan srácok, akik nem kellenek egy átlag lánynak sem.
jan. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
1. Ez szép szöveg, de te is tudod hogy ez nem igaz?
jan. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
De igaz, mivel mindenkinek meg van a párja. Ha valaki 168cm meg az arca átlag alatti, akkor nyilván kevésbé válogathat, de lesz akkor is olyan akinek bejön. Volt is olyan osztálytársam, jelenleg is boldog párkapcsolatban él. Nem könnyű, de nem is lehetetlen.
jan. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7 Persze, én is tudok ilyen közhelyeket.


Aki korán kel aranyat lel.

Na, ki talált már hajnalban aranyat?

jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor járni kell tovább prostihoz és siránkozni :)))
jan. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!