Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak még férfiak, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még férfiak, akik őszintén szeretnek nyalni, és nemcsak azért, mert várnak valamit cserébe?

Figyelt kérdés

febr. 4. 14:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Egyről biztosan tudok. :-)
febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
73%
Attól is függ, hogy milyen a nő!
febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak
febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
95%
Alap. A női orgazmustól még akkor is kemény leszek, ha már lenyomtunk 4 menetet és alig áll fel
febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
40%
Csak női talpat, semmi mást.
febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
93%

Én akkor sem szeretek nyalni, ha kapok érte cserébe bármit is.

Mondjuk ezért cserébe viszont én sem várom el a szopást.

38/F

febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
100%
Finom illatú/ízű puncit kinyalok bármikor. Ha még rövidre is van nyirva a szőr 🤩🤩
febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
95%

Igen, van ilyen.


Viszont két dolgot nem árt tudni ezzel kapcsolatban és lehet, hogy intő jel is lehet..


Az első: Némely férfiak csak azért mondják ezt, hogy hátha így hamarabb jutnak punci közelébe, mert hát milyen nemes cselekedett már tőlük, hogy ők nem várnak semmit cserébe, közben pedig de, csak egyáltalán nem őszinték. Aztán, hogyha még sincs több akkor jön a hiszti.


A második: A legtöbb férfi egyáltalán nem tud úgy nyalni ahogy egy nőnek jól esik vagy szeretné. Nincsenek igazán tisztában alap dolgokkal sem. Így hiába a sok gáláns lovag akik jelentkeznek, hogy ők teljesen önzetlenül csinálják az közel sem biztos, hogy jól is.



Tudom, hogy ezzel a véleménnyel nem leszek népszerű és nem is mondom, hogy mindenki ilyen lenne de azért jobb a teljes képet látni, mielőtt szerzünk esetleg egy rossz élményt azért, mert valaki jól előadta magát.


A véleményemet férfiként formáltam meg, én ezt így látom és nem vagyok sem szűz, sem pedig punci hajhász. Heteroszexuális vagyok és mindentől függetlenül vagyok ezek a véleményen.

febr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 c3c ***** válasza:
57%

Szia!

Igen , én őszintén szeretek nyalni , és minden kölcsönösség nélkül is nagyon szívesen csinálom! Sőt szeretem azt ha a másik csak elvárja , és nem kapok viszont semmit se! 🙄

febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Jelen!!!
febr. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!