Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rúdtáncosok gyakorlatilag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rúdtáncosok gyakorlatilag prostituáltak ?

Figyelt kérdés
Rengeteg helyen olvastam hogy mennyit lehet ezzel keresni , de sehol nincs szó arról hogy mi történik a szinfalak mögött , ezért gyanús nekem a dolog. Elvárás az aktus a vendégekkel meg ilyesmi , vagy nem kötelező , aki sztripper is csak egy sima prosti annyi hogy táncol mellé ? mert ha nem kell sokat szexelni ez egy remek mellékes kereset(side hustle) szerintem , van aki tud erről valamit ?

febr. 4. 16:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a két szakma teljesen más. Normális helyeken - külföldön - nulla az átfedés a két hivatás között, szigorúan tilos a táncosoknak kurválkodniuk.
febr. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A rúdtáncos az egy „mindent a szemnek, semmit a kéznek” típusú foglalkozás. A prostitúció meg egy olyan „munka”, ami az előzővel ellentétben már nem csak a vizuális kielégülésről szól.
febr. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom ugyanaz-e a kérdező , de ma már hasonló kérdésre válaszoltam , és ritkán látok ezzel kapcsolatban kérdést amúgy is , de egy nap pláne , de ez nem lényeg , leirom itt is


nem mesevilág az sem , és a hiedelemmel ellentétben sokat kell dolgoznod azért hogy tudd jól csinálni ezt a szakmát is és keress vele , 4 évig voltam táncos , figyelj oda mi a klubb policy , tehát a szabályzat/értékrend , mert bizony láttam én is olyan helyet ahol tényleg majdnem mint egy bordély úgy működött a dolog . A másik hogy mellékes munkának ezt nagyon nehéz kivitelezni, mivel sok időt elvesz , nem olyan dolog amit egy nap 2-3 órát csinálsz és kész , de persze lebeszélni nem akarlak , sok sikert hozzá ha bevállalod

febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod: "ha nem kell sokat szexelni".

Ezek szerint kevés szex belefér?

febr. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

4-es , hát azért tisztában vagyok vele hogy nem bankár lennék , tehát ha pár alkalommal megesne nem fordulna fel a világ , mégiscsak vetkőznék pénzért , de az sok lenne ha minden nap , mindenkivel , remélem érthető

febr. 4. 16:46
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Ahol végig fogdossák a nőket közben az mi szerinted?
febr. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amire te gondolsz az sztriptíz, a rúdtánc meg egy elég kemény fitness sport
febr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Rossz a kerdes. Akik barban rudtancolnak, sztriptizelnek, azok nagyon konnyen lehet, hogy azelott voltak is szexmunkasok, vagy jelenben is, bar tancbol es italbol is kereshetnek.

Teljesen mas, hogy valaki rudtancot tanul, mint gimnasztikat.

febr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
78%

A rúdtánc egy nemzetközileg elismert sportág, ami mellesleg brutál nehéz és hatalmas fizikai erőt és mentális koncentrációt igényel. Kb ugyanolyan, mint a gerenda-vagy a gyűrűgimnasztika, csak más az eszköz.


Az hogy bárokban meg éjszakai klubokban is csinálják, nem jelenti, hogy minden rúdtáncos férfiak szórakoztatása végett foglalkozna ezzel

febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!