Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elveszteni olyan pasival aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elveszteni olyan pasival aki az apam lehetne? Rossz otlet?

Figyelt kérdés
Nem, nem vagyunk egyutt es nem is leszunk, de jol kijovunk, es tudom, hogy tetszem neki. Mindig az idosebbek tetszettek, de eddig csak "fantazia" volt.
febr. 4. 19:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Az hogy normális lesz veled nem a korától fog függeni. Egy 40es faszi is láthat benned egy darabb friss puncit..
febr. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
A leheto legjobb,mert a tapasztalt fel meg fogja mutatni ,hogy csinald,h jo legyen. Ismer sok gyakorlato trukkot,amit nem tudnak fiatalon. Ez nokre is igaz.
febr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1 Miert, mi mast lathat? Egyertelmu, hogy nem szerelmes belem, en se vagyok az.
febr. 4. 19:47
 4/19 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm is szerette volna ha én lehettem volna neki az első! 26. év volt közöttünk, és 3 év lett a vége. Addig éltünk együtt, és szinte minden nap szeretkeztünk. 3 év alatt vagy 1000x.
febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én megbántam, hogy olyannal vesztettem el, akibe nem voltam szerelmes, csak jól kijöttünk egymással és ennyi.

Nyilván te tudod, ha úgy érzed, hogy szeretnél vele lefeküdni, akkor hajrá.

febr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#3 Jah hát ha neked ez is elég. Az biztos, hogy nagy élmény nem lesz. De kinek mi a fontos..
febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül rossz ötlet. Ha vonzódtok egymáshoz, és úgy gondolod, figyelne rád, akkor lehet jó élmény.
febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Én már több csajt is nyaltam dugtam szerelmesre!
febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#8 azt hogy kell?😅
febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki idősebb, nem feltétlenül ügyes.
febr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!