Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, az szakítóok lenne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, az szakítóok lenne egy párkapcsolatban, ha az orálra várni kéne akár hónapokat is?

Figyelt kérdés
Ha a nőnek kellene hozzá egy elmélyültebb lelki kötődés/szeretet is, hogy örömet akarjon szerezni nektek ilyen módon is, ami hát nem 3 randi után szokott kialakulni jellemzően. Ez nagy problémát jelent, dobnátok miatta?

febr. 5. 03:04
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
27%
Igen az lenne,mert hónapok az felesleges ez a 21.szàzad annyit nem.
febr. 5. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
42%
Mégis milyen lelki elmélyülés kell, hogy a pasi farkát a szádba vedd? Ez csak duma,meg finnyáskodás. Soha nem vártam el,hogy minden alkalommal legyen, de ha 3. vagy 4.alkalommal sincs akkor igenis elgondolkodnék a szakításon, mivel úgy gondolom,hogy ha én is kényeztetem a nőt, akkor ez viszont jár nekem is. Mégis miért van az,hogy ilyen nyafogást pasitól nem hallani? Elvárjátok, hogy a pasi mindent megadjon, legyen lakás,kocsi, jólfizető állás, cserébe meg egy kis szopástól is fintorogtok. Én konkrétan pár hete szakítottam egy nővel, aki kijelentette,hogy nem hajlandó a szájába venni, de megmagyarázta,hogy ebből nem volt korábban se probléma. Na persze, akkor a volt férje miért csalta állandóan? Elköszöntem tőle, mert nem vagyok hajlandó behódolni,hogy csak én adok,de nem kapok.
febr. 5. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nagyon gáz, ha ez valakinek szakító ok. Nem arról van szó, hogy SOHA nem hajlandó rá a nő, hanem kell neki idő. Nem tudom, miért olyan nehéz manapság az, hogy türelem... És nem, ez nem "finnyáskodás", miért ne lehetne valakinek ez olyan dolog, amire nem képes rögtön és azonnal? Lehet amúgy kompromisszumot is kötni, hogy addig a nőt se kényezteti orálisan a férfi, és akkor nem arról van szó, hogy "a szegény férfi meg csak ad és ad"...
febr. 5. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
48%

Nőként írom, hogy ez tényleg elgondolkodtató. A férfiak jelentősen nagy százaléka alapnak gondolja a nyalást (szerencsére), akkor a nőknél miért nem alap a szopás?

Nekem mindig alap volt, számomra ez hozzá tartozik a szexhez, szeretem csinálni, és meglepődtem, mikor hallottam a pasiktól, hogy nagyon kevés nő szereti ezt, vagy ha megcsinálja csak azért, hogy a pasi ne "nyavalyogjon". Viszont azt elvárták, hogy legyen nyalás, mert ugye nekik több előjáték kellett és ahhoz ez fontos volt. Azt megértem, ha valakinek a szopás nem alap, de durva ha mellé elvárja, hogy a pasi nyalja ki.

Ez most csak így eszembe jutott.

Kérdező, ha ez neked nem fér bele, akkor olyan férfit kell választanod, akinek ez nem alap.

febr. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%
#3 jó igaz kell egy kis idő ahhoz , hogy orál szex legyen egy nőnél. Mert oké hogy 21. Század de az egy még intimebb dolog. Nekem is volt ilyan barátnőm. De azért 3-4 hónap az már durva. Nekem eddig a legtöbb 3-4 hét volt maximum. Általában ez a 3-4 hónapos várakozás után szokott következni ,hogy na gyere essünk túl rajta kifejezés ül ki a nő arcára és látszik rajta hogy nem élvezi, igazából egy megfelelési kényszer. Ilyenben is volt részem,megfogtam aztán lehúztam a farkamról a fejét, persze a végén ő volt végig sértve.
febr. 5. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
De nem tudhatja előre, hogy mikor alakul ki benne az a bizalom, hogy menjen az orál is. Azt írta, hogy "akár" hónapokat is. Vagyis lehet pár hét, lehet 1-2 hónap, és persze ahogy írod, nyilván lehet 3-4 hónap is. Szóval szerintem itt a türelem, a kompromisszum és az őszinte kommunikáció a legfontosabb.
febr. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem itt az lenne a legegyszerűbb ha a hölgy leülne és elmondaná,hogy neki nem tetszik az orál szex. Néha belefér de nem szereti. Aztán hogy miért az persze megint egy más kérdés. Régi rossz élmény,vagy nem szereti ha a szájába élveznek stb stb.

Nekem is volt ilyen szeretőm. Az orál csak kis előjátéknak volt neki. Nem is vitt el soha még a végégig sem. De leült és elmondta neki ez így van.

febr. 5. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
39%

-Tudod hogy hívják a nőt aki nem akar szopni?

-Nem. Miért hogy hívják?

-Nem hívják :D

febr. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
78%
De itt nem arról van szó, hogy nem tetszik neki/nem akarja, hanem arról, hogy komolyabb érzelmekre van szüksége hozzá, és akkor már ilyen módon is örömet akar szerezni. Nem értem, ezen mit nem értenek páran. Csak el kell olvasni és értelmezni a kérdés alatt leírtakat.
febr. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
42%
igen a türelem... a bnőm azt mondta hogy majd később engedni fogja az anált... 10 éve várok rá
febr. 5. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!