Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Szerintetek mennyire homokos dolog, ha egy férfi élvezi, ha nyalják, izgatják kézzel az ánuszát?

Figyelt kérdés
Tegnap este kérésre izomból szopattam valakit, ő kérte. A kezével oda nyúlt a fenekemhez és tolt is magára. Mondtam neki, hogy tetszik, hogy a keze a fenekemen volt és több se kellett neki, helyet cseréltünk és úgy verte, hogy közben nyalta a fenekem meg ujjazta és igencsak jó volt.
febr. 5. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagy meleg, ha csak a férfiakhoz vonzódsz. Ennek nincs köze ahhoz, hogy melyik testrészedet izgatják.
febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez is inkább a kinek mi fér bele kategória. Szerintem nem homokos dolog.
febr. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem homokos, sok pasi szereti.
febr. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Igazán megtolhatott volna egy felcsatolhatóssal is.
febr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%
Ez nálam már nem heteroszexuális dolog...bocs!
febr. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Ez nem homokos dolog amig nővel csinálod, hanem unodrító számomra. Esélytelen, hogy ilyesmit csináljak.
febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%
Semennyire nem homokos, imádom ha a csajom kinyalja a fenekem.
febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!