Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nők volt már olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők volt már olyan hogy az utcán rá csapot a feneketekre ismeretlen pasi?

Figyelt kérdés
febr. 5. 18:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem. Addig élne az illető.
febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
Hát de én fiú vagyok
febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de ha ilyen történne letörném a kezét és feldugnám a seggébe.
febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nem volt, de arra már volt példa, hogy a villamoson valaki "véletlenül" hozzáért.
febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%

Mivel hosszú hajam van, volt már olyan, hogy koncerten éreztem hogy végigsimította a seggem valaki. Tetszett a dolog, hátrafordultam és mindkettőnk meglepetésére egy pasi volt az illető. Nem tudni, melyikőnk lepődött meg jobban.

Mondtam, hogy még egy ilyen és tőből tépem ki a kezét. Ő meg szabadkozott, hogy jajj bocsi, dehogyis, azt hittem csaj vagy, bocsi bocsi...


Szóval ebben maradtunk. Nem tudhatta, így nem haragudtam meg rá, meg volt már olyan, hogy csaj simított meg, szóval nem volt elsőre evidens a dolog.

febr. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos olyan is volt már hogy a punámra rá csaptak.
febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem volt. Ha valaki megpróbálná, biztos hogy tökön rúgnám minden erőmmel.
febr. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos volt
febr. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Két barátnőmmel voltam, sétáltunk az utcán este. Jött szembe egy csapat velünk kb egykorú huszonéves pasi. Ittasan, igencsak jókedvűen. Telibe a fenekemre csapott az egyik. Oltári pofátlan, hogy ezt valaki megengedi magának. Nem álltam le vitatkozni, mert sehova sem vezetetett volna.
febr. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen...

Buszon voltam, a busz beállt a megállóba, kinyitotta az ajtót a sofőr. Emberünk rácsapott a fenekemre, leugrott a buszról és elszelelt. Mire észbe kaptam már robogott is tovább a busz.🤬

febr. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!