Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom nem szeret kielégíteni....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom nem szeret kielégíteni. Ez örökre így marad?

Figyelt kérdés
Fiatal házasok vagyunk, évek óta együtt. Nekem magasabb a libidóm, ezért majdnem mindig én kezdeményezek. Viszont ennek az az eredménye, hogy csak ő élvez el, eszébe sincs hogy engem is kényeztessen. Félevente kb 2szer jutunk el odáig, hogy nekem is orgazmusom legyen. Nekem több idő kell hozzá, 20-30 perc is akár, elhiszem ha fáradt nincs hozzá kedve. Szeret és nem akar mást, én is szeretem a férjemet, de tényleg ennek így kell maradnia örökre, ha szexet szeretnék elégedjek meg ennyivel? Másnál is így van?

febr. 5. 20:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
A párod nem szeret ha lusta kielégíteni!!! És nem kötelező mellette maradnod!!!
febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Hozzá mentél? Igen! Ebben az esetben örökre így marad.
febr. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem is lusta, én olyan nõt akire vágyom imádom kielégíteni, mert ez engem is beindít.



A libidódat pedig lehet valami játékkal menne gyorsabban is, de ez mondjuk a ti dolgotok, ha van kedv nem árthat.

Mondjuk olyan partner aki szeret, ezen is gondolkozna, hogy mivel tehetne kedvedre.

febr. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
23%
Hát szivem, most már szagold, amit szakítottál magadnak!
febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
84%
4-es, miért kéne szagolnia? Válásról hallottál már? (Nem írta, hogy lenne gyerek is).
febr. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
38%
Nem nem így van.Egyszer mindig én vagyok az első,utána jön ő.Ja mondjuk én olyan emberhez mentem hozzá aki szeret.Nyilvan te házasság előtt is tudtad ezt,de valamiért mégis hozzámentel.Talan sok a pénze?
febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Évi 2 jóért miért kezdeményezel majdnem mindig te?
febr. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%

Leírom neked pontokba szedve mi a helyzet, hogy jobban láss, mert szemellenzőt viselsz:


"Fiatal házasok vagyunk, évek óta együtt."


Rád unt, másokkal naponta szexelne.


"Nekem magasabb a libidóm, ezért majdnem mindig én kezdeményezek."


Nem biztos, hogy magasabb az első pontból kiindulva, de ha mégse akkor ti nektek egya nem kellett volna összeházasodni hiszen az eltérő libidó mindig kapufa.


"Viszont ennek az az eredménye, hogy csak ő élvez el, eszébe sincs hogy engem is kényeztessen."


Nincs viszont... Ő egyáltalán nem akar téged kielégíteni, nem vagy számára fontos, csak egy ürítő tartály, vagy egy prostituált szerepét töltöd be nála.


"Félevente kb 2szer jutunk el odáig, hogy nekem is orgazmusom legyen. Nekem több idő kell hozzá, 20-30 perc is akár, elhiszem ha fáradt nincs hozzá kedve."


Azért félévente 2x jutsz általa orgazmushoz, hogy ne hagyd el, nem azért csinálja, mert jólesik neki, örömet akar szerezni neked.

20-30 perc ha hosszú idő is neki ha fáradt kérdező akkor ő nem tenné beléd, mert fel se állna neki, nem lenne hozzá kedve.


"Szeret és nem akar mást, én is szeretem a férjemet, de tényleg ennek így kell maradnia örökre, ha szexet szeretnék elégedjek meg ennyivel? Másnál is így van?"


Nem szeret, mégcsak embernek se tart téged!

Nem kell így maradnia. El lehet tőle válni nyugodtan.


Rajtad múlik, hogy hagyod magadat továbbra is használni, mint egy k*rvát vagy se...

febr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
Nem, másnál nincs így, mert nem ilyen alakhoz megy hozzá.
febr. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
79%

8# " the last is the best"- a kmentre értettem.

Top komment! Ügyes vagy

febr. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!