Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitt tegyek a feleségem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitt tegyek a feleségem nem akar orálisan kielégitenide én vele ellentéttbe szeretem Kielégitteni orálisan de ő csak havonta vagy kéthavona 1x hogyan gyözzem meg ?

Figyelt kérdés
Nem szeret szopni

#Nem szeret szopni
2020. okt. 31. 02:52
 1/9 anonim ***** válasza:
17%
Zárd el a pénzcsapot!
2020. okt. 31. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Èn sem szeretek, ezt már a kapcsolatunk elejèn is mondtam, azt mondta a párom okè... Eleinte mèg nem is, de az utóbbi időben erőltetnè ő is, hisz igènye lenne rá, de tudja, hogy nem szeretem. Ez feszkót szül, ami nem jó. Nem egyeznek az igènyek sajnos.
2020. okt. 31. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
98%
Nem a megfelelő feleséget vetted el, legalábbis szexuális téren.
2020. okt. 31. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Ha nem szereti csinálni, akkor nem szereti. Jó érzés az neked, ha azért tenné meg, mert erőlteted, közben meg undorodik az egésztől?
2020. okt. 31. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
9%
Keresni kell valakit, aki szeret. Ezt elmondani a feleségednek kedvesen, őszintén, és rögtön szeretni fog ő is.
2020. okt. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

5 szép kapcsolat amibe a zsarolás belefér...

Ha nem szereti nem..bar volt egy ismerősöm aki szintén nem szerette az új pasijával viszont igen. Úgyhogy simán lehet hogy veled van a baj kérdező.

2020. okt. 31. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
22%
Ez nekem olyan fura... én nőként szeretek szopni. Persze kicsit undi vagy kényelmetlen, de ugyanúgy van rá igényem mimt a normál szexre.
2020. okt. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Törödj bele
2020. okt. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%
Miért vetted el? Valószínűleg előtte sem szerette. Akkor most fogadd el.
2020. okt. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!