Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Léteznek olyan nők a prostituá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan nők a prostituáltakon kívül, akik képesek 30-40 éves szűz férfiakkal lefeküdni?

Figyelt kérdés
febr. 5. 20:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
30%
Nem
febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
58%

Te vagy az a 35 éves szűz férfi, akinek minden nap van ezzel kapcsolatban egy kérdése?

Figyelj, ahelyett, hogy kérdéseket irogatsz ki, lépj már a tettek mezejére bakker. Vagy prostihoz menj (bár a kérdésed alapján oda nek akarsz) vagy kezdj el ismerkedni.

Ezen kívül mit vársz?

febr. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
91%
37 évesen vesztettem el. Nem is akármilyen kvalitású nővel. Aki az akkori párom volt. Egész életemben népszerűtlen voltam a nőknél. És látod még is volt aki a meglátta bennem a férfit.
febr. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Te hol élsz? Mi vagy te? Egy igazi férfi házasságig szűz! Amelyik nő ezt szégyennek tartja, az szégyenlje magát! És lapozza fel a Szentírást! Gyalázatos dolog, a nő részéről is, ha a szex rabja!
febr. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
És ha az ember 50 évesen házasodik, akkor addig maradjon szűz! Aki meg állatnak képzeli magát, annak ott a disznódagonya!
febr. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Az ember nem lefekszik, mint a majmok, hanem házasodik!gondolom mindenki embernek gondolja magát, akkor ne sullyedjen lejjeb a sok szexmániás! A szüzesség érték! Kettyinteni a ló is tud, azzal nem kell dicsekedni. Megnevelném sajat ket kezemmel aki lehurrogja a szuzeket
febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

#4

A Szent atya hozzánk szólt..

A szex a mai világban nem fajfenntartás kérdése.

Szerintem te a szentírásra maszturbálsz. Bűnös vagy.

Máglyára

febr. 9. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
csak viccel. ilyen hüle nincs. ugyis kiveri ő is.
febr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

,,37 évesen vesztettem el. Nem is akármilyen kvalitású nővel. Aki az akkori párom volt. Egész életemben népszerűtlen voltam a nőknél. És látod még is volt aki a meglátta bennem a férfit."


Szerencsés vagy. Nekem már soha az életbe nem fog összejönni, mert minden nő elküld melegebb éghajlatra.

febr. 23. 23:31
 10/17 anonim ***** válasza:

Már megint le lettem pontozva :D értem mérdező, akkor NE lépj a tettek mezejére, ülj a gyakori előtt minden nap és sírj, hogy te milyen szerencsétlen vagy. Egyébként tényleg az vagy.

De ezen nehogy változtass! Várj a sült galambra!!!

febr. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!