Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor a nők szeretőt keresnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a nők szeretőt keresnek, vagy barátság extrákkal kapcsolatot, akkor általában fontos kritérium számukra, hogy a partnerüknek nagy farka is legyen?

Figyelt kérdés
Egy szeretőnél nagyjából alap elvárás a nagy méret?

febr. 5. 21:22
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
48 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Nekem igen.
febr. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Igen.
febr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon sokan keverik a szeretői és a barátság extrákkal kapcsolatot. A szerető az elsősorban a szexről szól, ott fontosabb a szexuális teljesítmény. Az extrás barátság meg elsősorban a barátságról, és emellett alkalmanként szex is van.


Soha nem farokméret alapján kerestem férfit, semmilyen kapcsolatra. Akadt a partnereim és az extrás barátaim között is kisebb és nagyobb farkú is. És én nem találtam összefüggést a farokméret és a szex minősége között, mert szerintem a JÓ szexhez IQ és EQ is kell, nem csak vastag hosszú szerszám.

febr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 BeefEater válasza:
92%
Az az elvárás, hogy ki tudd elégíteni. A farkad méretétől ez nagyjából független (ha csak nem extra kicsi vagy batár nagy).
febr. 6. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Voltam szerető is, és "szexbarát" is már.

Pedig kis farkam van...

Ha szerelmes beléd valaki, nem érdekli mekkora van a lábad közt!

És aki ugyan nem szerelmes, de tényleg jó barátod lelkileg, azt sem!

febr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 NTBS ***** válasza:
100%
Nem azon múlik.
febr. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%

#3

Maximum a magad nevében beszélj. Nekem a szerető arról szól, hogy minden mást megad amit a férjem nem.

febr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a szerető, akkor már olyan legyen amit otthon nem kapok meg. Amikor volt férjem, akkor sportos, fiatal fiúkat kerestem, akiket nem zavart a kis túlsúly és a +5-8 év. És persze az sem volt hátrány, hogy nagy volt a farka, ha már a férjemnek 12 cm volt...
febr. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Egyetértek a 7es válaszlóval, ami otthon nincsen azt várom a szeretőtől v szexpartnertől. Vagyis bírom ha durvul, ha hosszabb ideig tart a szex, ha kitölt a farok😀😆😅
febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!