Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen esélye van egy külsőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélye van egy külsőre átlagos férfinak a Tinderen lányt/nőt találni szexre?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a felső 20% (külsőre), dugja a nők nagyrészét ott.

febr. 7. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Nagyon jó esélyekkel indul
Jó esélyekkel indul
Van esélye
Kis esélye van
Reménytelen
31 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
75%
Ha azoknak hiszel akik ezt mondják, akkor neked reménytelen.
febr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak szexet akar a nő akkor jóképű izmos pasit fog keresni.

Normális kapcsolathoz ész kell nem izom.

febr. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
87%

Ha ilyen és ehhez hasonló bölcsességeket fújsz akkor megmondom én neked kereken, hogy mennyi az esélyed.


Kereken 0%.

febr. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Ezt kocka fórumon olvastam úgy 10 ből 7 nek egy match se jött össze, 1-nek kb havi 1, a másiknak heti 1-2, és volt a maradék 1-nek több tucat napi szinten. És elvileg az a magyarázat hogy a jóképűeknek van esélye csak ott.


A lányoknak/nőknek viszont nagyon jól müködött egyse volt match nélkül

febr. 7. 14:14
 5/42 anonim ***** válasza:
51%
Jól tudsz kommunikálni, úgymond csajozni? Akkor van esélyed, amúgy nincs. A "match" csak belépő a kommunikáció megkezdésére. Ha jobbra húz egy csaj (meg veled együtt másik 20 pasit) nem jelenti azt automatikusan, hogy dugni is fogsz vele. Sőt még akkor sem automatikus a zöldlámpa, ha a személyes tali összejön. Ha élőben nem tudsz kémiát csiszolni akkor ugyanúgy bukta a történet.
febr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

#5

A remek kommunikációs képességét hogyan használod ki, ha 0 közeli matched van?

febr. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

#4 ha jól tudsz kommunikálni, csajozni, akkor egy pro a matchek felét képes élő randiig elgurítani. Szóval a heti 1-2 match már elég sok kalandot tud(na) eredményezni.

Hozzáteszem, a neten az lesz igazán eredményes akinek élőben is jól megy! Annak van meg a kellő rutinja, tapasztalata, csajozási képessége ahhoz, hogy a netről kigurított találkozóknál is befutó tudjon lenni.

febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
80%

Fuu na:D


Most épp le van töltve nekem a Tinder pedig utálok minden ilyen appot, személyes dolgokat szeretem csak nyitott akarok lenni.


Leírom a női észrevételeimet. Nekem alapvetően nincsenek hatalmas elvárásaim, de pl.: tók sok olyan arcot látok aki képek alapján nem fog meg (mondjuk a 99%-ra ez igaz), egyszerűen személytelen. DE! Hozzátenném, hogy RENGETEG olyat is akit ha élőben látnék meg először és mondjuk egy érdekes beszélgetésbe kezdenénk sztem simán lenne esélye nálam is, másnal is, mert annyit ad és kevesen fotogének. Én se vagyok az.


Viszont ami ott van sokszor borzalom.

-előnytelen képek

-tükörselfie (neee, pláne hogy a legtöbbön nem látszik az arc???)

-nem látszik az arc

-telefonálós "fontos ember vagyok". Ha az lennél, nem lenne időd fotózni.

-tankolós (?? nem is értem)

-szar minőség, szemcsés, filteres

-kocsival pózolós. Sokan azt gondolják menő. Nem! Mindegy milyen a járgány. Ha német szentháromság, akkor is.

-halas pózolós (:D)

-alulról fotózott

-fél fej lemarad

-stb.


Ezek olyan gázak. Nagyon kevés igényes kép van fenn. Mindegy, hogy a "tulaj" hogy néz ki.


Pont ezen gondolkodtam mostanában, hogy ha én pasi lennék aki alkalmit akar, akkor ezekkel a képekkel amik a nagy többségnél vannak még azt SE lehet összehozni sztem. Mert konkrétan nem látszik rendesen az ember vagy iszonyat előnytelen. Van aminek meg csak szintén proli jellege van. Szóval ha csak egy alkalomra akarnék becsajozni, akkor is normális képekkel próbálnám.


Hangsúlyozom megint ez független a külsőtől.

febr. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
58%
Na szóval nem válaszoltam. Az a véleményem, hogy igényes fiókmegjelenéssel egy normális, igényes, átlagosabb srác is találhat amit akar.
febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
Nem tudok jól kommunikálni, mert kicsi a gyakorlatom és ezen szeretnék változtatni, keresem a legjobb és leghatékonyabb módszerét annak érdekében hogy sikerem legyen.
febr. 7. 14:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!