Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen esélye van egy külsőre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen esélye van egy külsőre átlagos férfinak a Tinderen lányt/nőt találni szexre?

Figyelt kérdés
Azt mondják hogy a felső 20% (külsőre), dugja a nők nagyrészét ott.

febr. 7. 14:03
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
#6 adatlap is van nem csak fénykép. Avagy akkor ne a netről próbálkozzon, hanem élőben. Az élő csajozás amúgy is sokkal-sokkal "hatékonyabb". Élőben a 0. pillanatban ott vagy, ahol a netről x levélváltás, telefonálás után - azonnal face to face látod a másik embert, rögtön személyes benyomást tudsz rá tenni.
febr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

8-as tehát profi fotós által készített képek a belépő?

Nehezen tudom elképzelni hogy ember magát fotózva jó minőségűt tudjon produkálni

febr. 7. 14:25
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Tanuljatok gyerekek a #8-as hozzászólásából, de hogy segítsek is nektek. A jó profilkép:

- arc, szemek látszódjanak;

- semmi pózerkedés, szimpla hétköznapi kép;

- kamerába nézünk, belemosolygunk!

- megfelelő minőség, rendezett séró, normális öltözék.


Ja és NE "fesd" túl magad! Mosolygós kép legyen, de olyan ami a lehető legjobban hasonlít arra akivel találkozni fog a randipartnered élőben! Ha sokkal-sokkal jobb a kép a valóságnál (ne adj' ég még photshoppolt is - van ilyen idióta is) akkor az első benyomása csalódás, becsapottság érzése lesz! (fordítsd meg a dolgot, számítasz egy átlagos csajra de megjelenik egy +20 kg-vel nehezebb, ápolatlan nő - nálad hogy csapódna le?)

Sőt pro tipp: direkt 1-2 ponttal rosszabb képet felrakni, így élő talinál egyből egy kis pozitív benyomással ("hű jobban néz ki élőben mint a képen") lehet kezdeni amit meglovagolva jól lehet haladni a cél felé :)

febr. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
100%
#12 profi fotóssal beleszaladsz a "túlfestésbe". Jobb egy olyan kép amit egy ismerősöd készít, jó fényviszonyok mellett az ARCODRÓL. Kb. mintha egy CV-hez akarnál képet csatolni.
febr. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
#10 akkor ne a Tindert próbáld, ha a kommunikációt akarod gyakorolni. Fejleszthető készség, de erre a Tinder nem alkalmas.
febr. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:
13, de ha nem elég jó a kép kukába húzhat nem? Még jó képpel lehet tali, a csalódást meg kilehet magyarázni, még mindig jobb esélye van mintha kukázták volna külső miatt
febr. 7. 14:29
 17/42 A kérdező kommentje:

15, akkor mit?

Nekem az lenne ideális ha élőbe menne, mert látok számomra szimpatikus nőt napi szinten de nem hiszem hogy boltban vagy utcán illik leszólítani. Akkor járjak bulizni inkább vagy mi?

febr. 7. 14:31
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Csak ez a kérdés az online ismerkedésről szólt, annak is egy olyan szeletéről, ahol a döntések legnagyobb része 1-2 kép alapján születik meg.

Akinek az adatlapját elolvassák az már átjutott az első szűrőn.

Ahogy az egyik lány válaszoló írta, ez 99%-nak nem sikerül.

És a maradék még mindig bőven elég sok, hogy közülük válogatni lehessen.


A konklúziónak jó lehet az, hogy a kérdező próbálkozzon inkább élőben, de az az érzésem, hogy azon már túl van, azért fordult az online világ felé.

febr. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
Nem vagyok túl azon, pont az élőben nem próbálkoztam se online és mi lenne a legjobb.
febr. 7. 14:34
 20/42 A kérdező kommentje:
Mert nem volt lehetőségem élőben rá, mivel nem szólítok le utcán, boltban. Munkahelyen meg nincs aki tetszene. És úgy nem járok el sehova, csak dolgaim intézni naponta és úgy szoktam látni aki bejönne, de nem próbáltam mert ugy erzem nem illő random leszólogatni
febr. 7. 14:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!