Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok hozzá , ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

C3c kérdése:

Mit szólnátok hozzá , ha a Fiútok/ Párotok szívesen hordna női tanga bugyikat !? El tudnátok fogadni ezt a barátotoknál?

Figyelt kérdés
Számotokra ez szakitási ok lenne , vagy el tudnátok fogadni őt így ezzel?…

febr. 7. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
A barátnőm ettől nagyon felizgul. És mivel ő a domináns viselnem is kell.
febr. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%

A férfi tanga jobb, mert abba elfér a pénisz.

Egyébként az ő dolga mit hord csak legyen szexi benne ha látom.

febr. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem defektes az ilyen,régen bolondok házába zárták ezeket.
febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha az enyémet hordaná, az zavarna. Ha a kérésem ellenére tovább hordaná, akkor szakító ok lenne.

Egyébként meg elfogadnám, de nem tudnám értelmezni, hogy miért nem inkább férfi tangát hord.

febr. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt párom szeretett női bugyit meg harisnyát hordani.

Én mondtam neki hogy felőlem csinálhatja csak én nem akarok asszisztálni hozzá. Tehát amíg titokban csinálja semmi bajom vele, csak ne lássam őt úgy. Itt ott azért találtam bugyikat időnként, meg volt h véletlen megláttam rajta, de alapvetően, nem zavart a dolog, és ő is jól elvolt így.

febr. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ha neki jó, akkor elfogadnám. Feltételek: Ne az enyémet hordja, és ne posztolja ki sehova. :-)
febr. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lilluci27 ***** válasza:
100%
Bejonne
márc. 13. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!