Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, örülnétek ha olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, örülnétek ha olyan pasitok lenne aki belemenne abba, hogy rendszeresen bevegyetek harmadiknak egy pasit?

Figyelt kérdés

febr. 8. 08:33
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Imádnám !
febr. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
42%
Én ilyen pasi vagyok. És facér! 😅
febr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
A férjemmel rendszeresen veszünk be pasit az én örömömre :)
febr. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Kérdésessé válna mi van a pasimmal, hogy akar még egyet mellénk. Ha gázban van a haza akkor nem lenne semmi sem inkább semmi. Ez mondjuk csak Én vagyok. Más nő simán enged minden.
febr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
58%

...és akkor mi van ha a feleség ebben simán benne volt, és élvezte...húúúúde élvezte... Viszont egy átvágás (eljött, hosszútávra tervezi, dugás, majd eltűnt) után már azt mondja, hogy soha többé még csak hallani sem akar hármasról, meg undorodik tőle, undorodik magától, a gondolattól.

Ezt meglehet oldani valahogyan?

febr. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de csak határokon belül, ami csak pluszt adna de nem menne a kapcsolat kárára.
febr. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Beteg ez a világ!
febr. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy örülnék. Rosszul is esne a feltételezés, hogy nem tud nekem mindent megadni, vagy minek kéne másik csávó? Az is, ha én nem tudok neki mindent megadni.
febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Ez úgy korrekt, ha utána fordítva is működik a dolog. 1 pasi, 2 nő.
febr. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!