Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olyan cuckold van, hogy a nő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan cuckold van, hogy a nő akarja nézni a férjét más nővel szex közben?

Figyelt kérdés

máj. 18. 17:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk így van de nem tudtam , hogy ennek is ez e neve
máj. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Cuckquean a neve
máj. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És élvezed a látványt, izgat?
máj. 18. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne , különben nem csinálnánk.
máj. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen
máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szabina7 ***** válasza:
100%
Nagyon izgató
máj. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%
Volt ilyen barátnőm, izgalmas volt, de azért örülök h a feleségem nem ilyen.
máj. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen van ilyen! Én is megéltem ezt férfi résztvevőként. Kedveltük nejemmel többesben, hármas és négyes viszonyaink voltak. Jellemzően tartós, hosszútávú barátságok, így sok mindent kipróbáltunk. A cuckold különböző formáit is, melyek nagyon izgatók voltak és szívesen újráztunk.

Nem mellesleg, olyan helyzet is nevezhető cuckoldnak, amikor két azonos neműt néz a harmadik passzívan és ha akarna se vehetne részt az eseményekben, vagy akár a másik két partner nézi őket.


Érdekes élményem volt egy biszex barátnőmmel, akinek volt egy leszbikus barátnője. Egyszer barátnőmnél aludtunk buli után, másnap, szombat délelőtt filmet néztünk a kihúzott kanapén fekve. Középen barátnőm, mi két oldalán. Barátnőm a paplan alatt elkapta szerszámom. Majd fokozatosan felbátorodva magáévá tett meglovagolva engem a barátnője előtt. A lány passzívan szemlélte a történést. Aznap este folytattuk a dolgot hármasban. Én nem érhettem a leszbikus csajhoz, ő nem ért hozzám. Valahol mégis szerettük volna, de betartottuk a megegyezést. Mint kiderül, a leszbikus lány soha nem látott még valódi férfi farkat, ennél közelebb nem került még hozzá. Izgatta őt, de nem kívánta. Ha átléptük volna ezt, akkor egyszerű hármas szex lett volna, így viszont egyik legérdekesebb szexélményünkké vált. Nekem tuti klassz emlék marad!

máj. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én most atvitten lettem része. A férjem 2 hétre külföldre ment 3 kollégájával és 1 kolleganovel. Mondtam neki, hogyha beesik egy kaland, aldasom ra,kenyeztesse a farkát. Ez olyan jól sikerült, hogy a kis kolléganőt mind a 4-en megdugtak az utolsó este. Erről csetelest olvastam, ahol egy fotót láttam, ahol a nő arca nagyon össze van élvezve. Nem szóltam erről egy szót sem, de azóta többször erre masztiztam.
tegnapelőtt 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A feleségemmel már nagyon régóta tervezgettünk egy hármas, sokat fantáziáltunk róla. Végül 2 hónappal ezelőtt összejött a dolog. Viszont mikor belekzedtünk, a feleségem megjegyezte hogy őt zavarja a másik nő közelsége. De nem akar mostmár visszatáncolni, úgyhogy ő csak nézne minket. Ettől egyébként eléggé zavarba jöttem, de végül elragadott a mámor és elég rendesen megdugtam a másik nőt. Mikor felnéztem láttam hogy a feleségem magához nyúl amit egyébként nagyon ritkán szokott, és ettől teljesen begerjedtem. Utána b eszélgettünk és én mondtam neki h ezt így kipipálhatjuk és nem akarom erőltetni, de ő erősködött, hogy mindenképp ismételjük meg. A következő alkalomnál ismét már majdnem belekzedtünk mikor a feleségem kinyitotta az éjjeli szekrény fiókot (ami tele van bdsm cuccokkal...) és kicsit elpirulva kérte, hogy kötözzem meg. Szép rendesen gúzsba kötöttem úgy kellett néznie minket, persze ettől is rendesen be voltam gerjedve végig, meg a másik nőnek, aki eleinte nagyon furcsállotta a dolgot, aztán őt is izgatta már. Mikor odamentem a feleségemhez éreztem hogy gyakorlatilag tocsog a puncija a nedvességtől. Alig dugtam be neki a farkamat és sikítva elélvezett. Azóta jópárszor csináltuk ezt mert úgy látom ez a legizgatóbb dolog számára amit el tud képzelni. Sajnos nehéz találni 3. beugró csajt de azért kitartóan keresünk és néha összejön.
tegnapelőtt 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!