Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lovas táborokban mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lovas táborokban mennyire szokványos hogy a résztvevők összejönnek, akár a táborvezetők is rámozdulnak a tanítványokra?

Figyelt kérdés
Egy lány megosztotta egyszer a tapasztalatát, miszerint az egyik felnőtt oktató több fiatal lánnyal is volt, köztük olyanokkal is akik még a beleegyezési kor alatt voltak

febr. 8. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom , de szinte ez is elképzelhető .
febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez más táborokban is előfordulhat.
febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos proli helyeken ez megszokott. 11 évesen fültanuja voltam ahogy szexel az egyik 14 éves csaj. De kb mindenki leszarja. Másik helyen meg engem molesztáltak. És akkor még kérdezik bmeg miért nem lovagolok ezer éve....
febr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
sajnos lányommal is megtörtént hasonló.
febr. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bárhol megtörténik, hogy egymásnak tetsző emberek egymásra mozdulnak.
febr. 14. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!