Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak. Lelkileg mit éltek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak. Lelkileg mit éltek át szex közben mikor olyan nővel vagytok együtt akibe szerelmesek vagytok?

Figyelt kérdés
febr. 9. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Élvezem a pillanatot. Eufóriát.
febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodát!
febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb érzés a világon
febr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Testi-lelki teljes kielégülést.


Igazából ez a legjobban élvezetet nyújtó szexuális együttlét.

febr. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A világ legeslegjobb érzését! :)
febr. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
(Annyira jó ezt olvasni!!! 28L)
febr. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Amit a többiek (#1-#5) említenek, azt mind :-)

#4 Második soráról nem vagyok kompetens, mert nincs viszonyítási alapom, nekem valahogy nem megy, ha nem vagyok szerelmes.

febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
85%
Talán a korom, talán a csalódások miatt nem könnyen és nem úgy leszek szerelmes, mint fiatalabb koromban, de az ilyen együttlétek persze váratlanul "támadnak", nem egy megtervezett estén, de olyan az érzés, hogy kitágul az idő, nem lelassul, mert természetes az is, hogy ilyenkor másnap mindig rohanni kell valahová, de az érzés csodálatos egymás karjaiban. Nem az számít, hogy ott a tökéletes nő mellettem, hanem az akkor számomra tökéletes, és működik a bizalom, az egymásra hangolódás. Az ember úgy van az ilyen törékeny pillanatokkal, hogy vigyáz mit mond, mit tesz, nehogy a szappanbuborék szétpukkanjon. Később is lehet azért ilyen, amikor a mindennapokban is sikerül mondjuk egy váratlanul jólalakult délután. Sosem voltam olyan, aki szex szeretkezés után elugrik, nyilván, más ha dolgos hétköznap van, de ha van rá mód, szeretek a nő lány mellett maradni és együtt lelassulni.
febr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!