Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa kérés lenne ez tőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa kérés lenne ez tőlem szerintetek? Hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy pasi az életemben, akivel összejárunk (igazából barátok is vagyunk mellette, de a szex annyira nem része a "kapcsolatunknak", mint maga a barátság).

Az együttléteink mindig spontánok, ha elmegyek hozzá, akkor van hogy szexelünk, van hogy nem. A szex fenomenális, nagyon összepasszolunk. Viszont lenne itt valami, ami miatt gátlás van bennem: szeretném, ha egyszer elélvezne bennem (nem szedek gyógyszert, ki szokta húzni előtte), nagyon szeretném megtapasztalni, hogy milyen érzés plusz lehet, hogy neki is nagyobb élvezet lenne, mert nem kell arra figyelni, hogy időben kivegye, hanem ölelhet közben stb.

Exemnek egyszer ezt felvetettem és kiröhögött, nem értette, betegnek titulált. Ezért van benne egy kis "félsz", hogy hogy fogadná a pasi. Igazából az lenne az ötlet, hogy elmegy bennem, én pedig beveszek egy esemény utánit. Nagyon furcsa lenne ilyet kérni, pasik? Mit reagálnátok egy ilyen kérésre?


febr. 9. 13:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy hazárdjáték...ilyen körülmények között fura.
febr. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Esemeny utani nem jatek, csak orvos irhatja fel, nagyon magas hormontartalmu
febr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%
Az a csoda hogy eddig nem estel teherbe ha nem vedekeztek
febr. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Termékenységtudat módszerrel vannak a ciklusban olyan napok, amikor az ember lánya terméketlen. De ezt csak nyákfigyeléssel és minden reggel hőmérőzèssel lehet megmondani - miután 3 hónapig sikeresen elemezted a ciklusod. Az abszolút terméketlenség az ovuláció utána 3. és a menstruáció első napja között van.

Mások LH tesztet használnak erre a célra.


Én nem merek tanácsokat adni, de ha rendszeres a ciklusod, akkor a menstruáció előtti kb. 7 napban lehetsz terméketlen.

DE!!!! Bármikor ovulálhatsz később, és akkor teherbe eshetsz, ezért ezt senkinek nem javaslom!!!! Ez elmélet, egy figyelt ciklus esetén van így.


Én nem adnék egy eseményutáni tablettás hormonlöketet a szervezetemnek, ha nem muszáj. Egy évben csak kétszer szabad bevenni, bár egyszer sem tesz jót. Mi van, ha most ellövöd az esélyed, és ha később tényleg szükség lenne rà…?


Amúgy teljesen megértem a vágyad, normális vagy. Érthető, hogy ki akarod próbálni. Számomra meleg, lüktető, bizsergető érzés ez nőként.

febr. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
Én kirántanám a húst az biztos.
febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én férfiként nem mennék bele ilyenbe, bocs. Es oszintén szolva, csak elgondolkodnék a további alkalmakon. Azonnal egy felkiáltojel lennél a fejemben.
febr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Laza kapcsolatban nem használni óvszert, megszakítással védekezni, beléd élvezés után az esemény utánit bekapdosni, mintha valamilyen cukorka lenne... gratulálok, te vagy a felelőtlenség állatorvosi lova.
febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%
Megértem a vágyad, teljesen, de én mint pasi ha megtenném akkor csak is úgy, hogy mivel semmire nincs garancia, hogy mindent megbeszélni, mi lesz ha mégis megtermékenyülsz. Én már azért is vagyo k óatos, mert volt már nagypofám, aztán egy nő harminc pár éves koromban elhitette velem, hogy terhes, de semmi nem volt igaz belőle, de borzalmas egy hónapot sikerült létrehoznom, mert én voltam a felelős, hiszen én nem vigyáztam.. Persze- két félen múlik, de ha felhúzom a gumit és úgy teszem be, viszonylag kevés dolgot tud a nő tenni, ha-csak nincs csodapuncija, amiben gumilyukasztó eszközt rejteget.
febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
63%

- Minden pasi másképp fogadja, ebben nem fogsz itt egyértelmű válaszra lelni.

- Viszont a kérésed egyáltalán nem fura, pláne nem beteges.


Magamból kiindulva, ha nem kötődöm egy nőhöz, akkor nem is fekszem le vele. És a beleélvezés is egy újabb bizalmi szint. Azt jelenti, hogy felkészült a kapcsolatunk arra, hogy ha (a szándékkal ellentétesen) netán megfogan, akkor lesz egy gyerekünk és felneveljük.


Teoretikusan illesszük ezt a problémádra: Ha szerelmes lennék egy lányba, aki azt mondaná, hogy ez csak "barátság extrákkal", és felvetné, hogy teljesen naturálisan érezni akarja, ahogy benne élvezek, én úgy venném, hogy ezzel jelzi, végre Ő is párkapcsolatnak tekinti a dolgot. Szóval már a kérdéssel is csak óvatosan, ha Neked nem lett több a kapcsolatotok...


Technikai szempontból, már eddig is eleve kellett volna nálatok legyen egy esemény utáni recept, ne akkor kelljen rohangálni, amikor nem sikerül mégse kihúzni. Erre az egyszeri kalandra pedig ne egyedül készülj egy tablettával, erre (is) van a nőgyógyász. Kivizsgál, és tanácsot ad, lehet jobb elkezdeni rendszeres hormonterápiát, sokaknak az a kevesebb extra hatás. Nem beszélve arról, ha a kísérlet nagyon bejön, és megint akarjátok...

febr. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Ha becsületszóra megigéred hogy nem esel teherbe, akkor szivesen segítek.


:))))))))))

febr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!