Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit reagálnátok egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagálnátok egy ilyen extrém dologra?

Figyelt kérdés

Van egy felnőtt lányom, neki van egy pasija. A lányommal kiskora óta nagyon jó a viszonyunk, mindent tudunk is egymásról az intimitás sem volt tabu. De megkérdeztem tőlem hogy részt vennék e barátjával és vele egy közös szerepjátékban. Ilyen domina szerepjátékról lenne szó hogy közösen "alázgassuk" a pasiját. Szóval a kérdése az volt segítenék e neki egy ilyen szerepjátékban, de nekem nem kéne semmi szexuálisat csinálnom. Erre mit válaszolnátok?

N



2019. ápr. 11. 14:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
47%
Attól függ hogy mit érzel ezzel kapcsolatban, ha izgalmasnak gondolod csináld. Ha meg nem akkor ne csináld.
2019. ápr. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
23%

Tedd meg neki.

Mégiscsak a lányod

2019. ápr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
😂 Beteg egy család lehettek
2019. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
56%

Persze, simán, hát 2019 van. Nyíltnak kell lenni, különben még a végén betegagyúnak gondolnánk őket.

Biztos nagyon maradiak vagyunk, de elég meredek hogy valaki a saját szülőjét vegye be a mostani nagy divatot kapott subdomina játékba.

Konkrétan mi lesz a feladat? Bőrcuccban az ajtóban kell állni, nézni ahogy ők töcskölnek, majd nagy ostorcsattogtatások közepette mondogatni a csávónak, hogy na mivan, toljad neki kismonyú, még megrakni se tudod rendesen a lyányomat?

2019. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%

És ezen még elgondolkodtál? Elég betegek vagytok.


L

2019. ápr. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
73%
Troll vagy .De ha nem akkor a lányodat és a kis barátját vidd el orvoshoz mert ezt nem a lányod hanem az az idióta kis kangörcs találta ki!
2019. ápr. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
95%hogy ez kamu!
2019. ápr. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
63%

Elképzeltem egy bizonyos népcsoportot, de tilos leírni .


Mondjuk ők nem ismerik a subdomina témát.

2019. ápr. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
79%
Legutóbb még az izgatott hogy a fiadat alázza a csinos barátnője
2019. ápr. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Beszéltem vele.. kamus
2019. ápr. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!