Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő többször megnézett,d...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő többször megnézett,de nem ellenszenvesen, de nem is mosolyogva akkor lehet, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés
De én előtte elég alaposan megnéztem. Nem tudom miért nézhet. Lehet, hogy nem tetszik neki, hogy nézegetem? Nekem ő nagyon tetszik.
febr. 10. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Bizonyára…
febr. 10. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Izé... az ilyen szintű kérdéseknek nem a tinirovatban lenne a helye? 😂
febr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
S nézéssel akarod felszedni pupák? Miért nem köszönsz neki, próbálsz vele társalogni? Asszed' mi "nézett mire gondolhatott" mondatból kitaláljuk mire gondol valaki???
febr. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
56%
Mindegy is már, béna voltál és úgyse fogod látni többet
febr. 10. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézte, hogy minek bámulod, ennyi. És inkább tini rovatba rakd ki a kérdést
febr. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Várta, hátha mozdulsz.
febr. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!