Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mellek alatti/közötti bőrgomba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellek alatti/közötti bőrgomba..? Mennyire taszító a látvány?

Figyelt kérdés

Ez ilyen nagyobb kiterjedésű pirosas foltról beszélünk.

Nyilván kezelve van folyamatosan, de nem múlik egyik napról a másikra. (Tisztában vagyok a kezelés menetével, voltam bőrgyógyásznál a problémával, nem erre kérek tippeket.)


Mennyire taszító férfiként ilyenel szembesülni, amikor lekerül a melltartó?

Nagyon gáz, és bölcsebb döntés lenne, ha addig, amíg nem múlt el, inkább nem ismerkednék?


febr. 10. 13:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A bőrgomba nem látszik.
febr. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1 Hát ezt mond annak a nagyon is látható gcinagy vörös foltnak, meg az orvosnak, aki szerint ez gomba. XD

Kösz az értelmes "választ" a kérdésre. Igazán használhatatlan a kommented. :)

febr. 10. 13:10
 3/10 anonim ***** válasza:
88%

Életemben nem volt gombás a bőröm, kivéve mikor megismerkedtem a parommal. Pont nyár volt, szintén a melleim alatt jött ki.

Mire oda jutottunk, hogy szex (5.randin), akkor már épp látszott csak. Én tök szorongtam miatta, ő észre sem vette.


Azota eltellt 7.5 év és már a férjem. Azota se volt gombám 😅

febr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem taszít.

De nem hiszem hogy tisztában vagy a kezelés menetével! A nem múlik nak megvan az oka, ami felett szinte minden gombával megáldott ember elsiklik.

febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem feltétlen a látvány taszító, pl az ekcémás emberek is gond nélkül ismerkednek 😅

Inkább az a baj hogy fertőző betegség. Amíg nem múlik el inkább hanyagold az ismerkedést szerintem.

febr. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem meg bölcsebb döntés lenne. Itt vannak olyan beteg emberek akik közelről még nem láttak nőt, és mindegy nekik, csak mozogjon, de azért igényes emberek között az ismerkedési fázisban egy fertőző bőrbetegség igenis taszító. Pár hét alatt elmúlik, ha a krémek nem segítenek, vannak erősebb, szájon át szedhető gyógyszerek is, szerintem addig ki tudod bírni, hogy ne kerüljön le a melltartó, amíg nagyjából meggyógyulsz.


31F

febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

#4 Nem hiszem, hogy tisztában vagy a szövegértéssel. Kérdező nem azt írta, hogy nem múlik el, hanem azt, hogy egyik napról a másikra nem múlik el. Attól, hogy beslattyogsz az orvoshoz, felír valamit, elmondja, hogy mit csinálj a kezelés alatt, más napra nem múlik el, hiába csinálod jól! Ez azt jelenti, hogy ez nem annyi, mint kimosni a madárszrt a hajadból, hanem kicsit több idő.

Nálam pl egyszer volt ilyen, végig orvosi utasítást követtem, minden cuccomat folyamatosan fertőtlenítettem, egy melltartót csak mosás után vettem fel újra, szedtem a gyógyszer, kentem a felírt izét, változtattam az étkezésem, stb. Két és fél hónap volt, hogy az ott teljesen elmúljon!


Kérdező:

Inkább a fertőzősége miatt mellőzd az ismerkedést. Nem túl praktikus, ha lesz egy állandó partnered, elkapja, neki nem jön ki, nem úgy jön ki, és folyamatosan visszafertőz.

A témában tudatlanabbaknak lazán be lehet adni, hogy nagy melléd van, kidörzsölik egymást, ami már elnézhetőbbnek hat, mint a gomba.

febr. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
Taszító és fertőző. Előbb kezeld ki kívül-belül, ami nem biztos, hogy rövid ideig tart. Addig hanyagold a szexet szerintem. Én hanyagolnám.
febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ott volt, de lehet csak szerencsém volt, kb 3x bekentem a felírt krémmel és el is múlt.

Az a baj, hogy nem emlékszem a nevére. Valami sárga tubusos kicsi krém volt.

És én is úgy tudom, hogy fertőző, nem akarnám átadni a pasinak.

febr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet taszìtana
ápr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!