Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló plusz gyógyszer?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló plusz gyógyszer?

Figyelt kérdés
A hátamon bőrgomba jelentkezett, a mai nap kaptam rá Omicral tablettát, plusz valami gélt. Deciora-t szedek már egy fél éve, ez a gyógyszer csökkentheti a hatását? Két hétig kell szednem 2x1 szemet, ha kell kiegészítő védekezés akkor meddig?

2017. aug. 2. 23:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Orvosnak mondtad, hogy van amit állandóan szedsz és, hogy befolyásolja e? Vagy gyógyszerésznek mondtad? Ők nem tudják a kisujjukból kiszopni, hogy szedsz e valamit.
2017. aug. 2. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A bőrgyógyászomnak mondtam, szerinte szedhetem együtt a kettőt, de elbizonytalanodtam ahogy elolvastam a betegtájékoztatót.
2017. aug. 2. 23:20
 3/7 A kérdező kommentje:
. Egy hetes nyaralásra megyünk a párommal, és ha szülséges a kiegeszito vedekezés, az rettentő drága lenne. Ha szeptemberben kezdeném el használni is elég? akkor csak hétvégente találkozunk úgy, annyit elbír a pénztárcánk. Valamint ha jól tudom, ha a gyógyszer és a tabletta szedése ugyanabban az időben van vége, akkor nem szabad azunetet hagyni, es szedni kell tovabb a fog.gatlot. ez igaz?
2017. aug. 3. 00:29
 4/7 anonim ***** válasza:

Most ugye ugratsz?

Miota szedsz te gyogyszert, hogy nem tudod?

Ha abban a gyogyszerben van penicillin amit szedsz, az kiuti a fogamzasgato hatasat.

Ha van benne..nincs penzetek kiegeszito vedekezesre? Gumira? Ne viccelj mar.

Es de! mindig tarts 7napos szunetet, ha befejezted a level fogamzasgatlot.

2017. aug. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel nincs saját keresetünk, csak nyári munkas pénz, így igen, túl nagy költség lenne két hétre gumit venni, tekintve hogy végig együtt leszünk. Ha nincs más választás persze ez marad, de azért tettem fel a kérdésem, hogy tudjam biztosan szükség van e rá.
2017. aug. 3. 21:43
 6/7 anonim ***** válasza:
gumira nincs penzetek, de fog.gatlora futja, ami sokkal dragabb?
2017. aug. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó

A fogamzásgátló 3 hónapra van és kb 6-8 ezer.

Egy jobb minőségű óvszer amiben van mondjuk 3db az 2-3 ezer. A gyógyszerrel akármennyit szexelhet az ember, az óvszerrel csak egyszer. Számold ki hogy mennyibe kerülne nekik 2 hétre HA csak 1szer vannak együtt egy nap.

2017. aug. 24. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!