Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a pasik akik anális úton...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a pasik akik anális úton akartak velem közösülni miért ellenezték, hogy én is felcsatolhatóssal beléjük hatoljak?

Figyelt kérdés
Így lenne fair szerintem. A szexnek az a lényege, hogy mindkét fél élvezze és az anális szex, hasonlóan az orális szexhez, csak oda-vissza működőképes a részemről.
febr. 10. 15:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%
Imádnék egy ilyen nőt, fogalmam sincs mások miért ellenzik...
febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Akkor keress olyat aki ezt élvezi, de ne várd hogy mindenki hasonlóan vélekedjen.
febr. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Ne álmodj, senki nem fog seggbe dugni , te incel
febr. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nőként nem lehetek incel.
febr. 10. 15:38
 5/12 anonim ***** válasza:
54%

4



Nem is vagy nő. Szerintem a 3-as erre célzott.


Ha mégis nő vagy, akkor meg nem kell drámáznod. Neked sem, meg neki sem.

Egyszerűen nem csináljátok, vagy megy így, vagy nem. Ha nem, akkor te balra, ő jobbra. Érted? Kb. 2 perc alatt le lehet ezt rendezni. Normálisan. Nem bonyolult ám, csak te túl bonyolítod.

febr. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De igen, nő vagyok.
febr. 10. 15:42
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Egyet értek, szerintem is így fair. (F)
febr. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Egyetértek, szerintem is incel vagy.
febr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
71%
Neked miért lenne jó felcsatolóssal seggbe rakni? Élveznéd, hogy a magadévá teszed? Mert ugye neked nem sok érzést nyújtana
febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Amellett, hogy nekem egyik nem anális izgatásával sincs problémám, mégis mi az, hogy "fair"? Hogyhogy fair? Ha élvezed, akkor jól jártál vele, nem kell kompenzálni az análért. Ha meg nem élvezed, akkor ne csináld, ilyen egyszerű.
febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!