Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó ha nagy a nő melle?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ha nagy a nő melle?

Figyelt kérdés

Mitől jobb mint a kicsi,ugyan azt lehet velük csinálni.

Max. a mell sex kimarad.



febr. 12. 21:19
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
83%

Mert olyan jó.

Egyszerűen imádom finoman megmarkolni.

De a szilikon sose lesz olyan mint az eredeti.

máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért. De nagyon szeretek a csajom mellei között elélvezni, a látványtól és a puha mellek érintésétől a farkamon nagyon gyorsan elmegyek.
jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, nekem nagy mellem van és imádom őket. Minden férfinak tetszett eddig. Eg közepesen nagy mell minden férfinak jobban bejön, mint egy pici, vagy egy hatalmas, lógós mell.
jún. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak C-s a mellem, de megvagyok elégedve vele. Szerintem az a fontos, hogy az alakodhoz képest mekkora a melled.
jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

"Minden férfinak tetszett eddig. Eg közepesen nagy mell minden férfinak jobban bejön, mint egy pici, vagy egy hatalmas, lógós mell."

Valószínűleg ha pici, vagy hatalmas lógós melleid lennének, azok is bejöttek volna minden férfinek, akivel eljutottál odáig.

jún. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Csak c-s xddd
jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:

Mérete mindegy. Csak szeresse, ha kényeztetik.


Mit ér egy akármilyen méretű és formájú cici, ha a gazdája rejtegeti és nem engedi kényeztetni.

jún. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!