Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számodra mi az ideális mellméret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mi az ideális mellméret?

Figyelt kérdés
Pasik esetében az érdekel amit a barátnőjükön szeretnének látni, nőknél az amivel szexinek éreznék magukat és a hétköznapokban is el tudnának vele lenni.

febr. 13. 08:37
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
67%
jesen így van.. Ha nagy - akkor nagy, ha pici, akkor pici, menni fog a felfelé pontozás..
febr. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
23%
Szép tárgyiasítás :) funkciója van/lesz, nem ffiak játéka és kívánságműsora.
febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
80%

De édesek a férfiak itt. ☺️


Én elbírnám viselni, ha a szinte 0 cicim helyett egy picit több lenne.. de én is azt tapasztaltam, hogy a férfiak ebből nem csinálnak nagy gondot, nekik rendben van ez is.

Vagy ha nem, azokkal meg nyilván nem is kerültem olyan helyzetbe.

febr. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
70%
Kis cickók, kis pospi!
febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
77%

Nincs ideális mellméret. Ideális mellforma van (feszes, nem lógós, valamennyire szimmetrikus, kerek stb.), de nem ideálisabb egy C-s méret mint egy A-s vagy E-s.


Még azt se mondanám, hogy izgatóbbak a nagy mellek mint a kicsik. Ha egy nőnek kis melle van, főleg ha “úgy” öltözködik (amit kétféleképpen is megtehet: vagy testre simuló felsőben, vagy éppen ellenkezőleg: gombos ingben, a képzeletnek hagyva, hogy vajon mi lehet alatta), meg pláne izgató.


A nők túlértékelik ezt a kérdést.

febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
73%
Mindig is a fiús mellkasú lányokra gerjedtem, akikre azt szokás mondani, hogy lapos elől mint a vasalódeszka. Minden ilyen csajt szétkeféltem a környezetemben, mert a haveroknak ciki volt ha nincs melle a barátnőjének...
febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen kérdések alatt mindig az jön le, hogy sokan a kicsi mellekért vannak oda, de az utcán ha bárhol megjelenik egy fullos csaj nagy mellekkel és szép dekoltázzsal, 10ből 10 férfi azt bámulja, még a csajok is ;)
febr. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
69%
#17 nem azért bámulják, mert nagy, hanem mert kirakatba van téve. Elismerve persze, hogy a nagyobb méretet nehezebb rejtegetni. Aki a melleit leszorító sportmelltartót vesz a zárt, bő felsője alá, azon mit nézzünk? Tegye ki, amije van, és akkor meg lesz nézve.
febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
84%

#17

Mert így is van. Rengeteg férfi a kis melleket szereti. Ez nem olyan, mint a nőknél a pénisz méret... A fullos csajt hátulról is megnézik, arcképen is. Nem (csak) a mellei miatt.


Amúgy nekem is a C kedvencem. Jól látható, de nem túl nagy.

febr. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
81%
Igazából jó lenne ez a mostani B is, ha egy egyformák lennének és ilyen előreállók...de a C-re szavaztam nőként
febr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!