Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számodra mi az ideális mellméret?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számodra mi az ideális mellméret?

Figyelt kérdés
Pasik esetében az érdekel amit a barátnőjükön szeretnének látni, nőknél az amivel szexinek éreznék magukat és a hétköznapokban is el tudnának vele lenni.

febr. 13. 08:37
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
39%

De azért elég erősen belefúrtam magam a kis agyadba mert több hónap kihagyás után még küldöd nekem a kérdéseket “igazság” néven 😂


Élőben minden pasi mindig a függőmmé vált, örülök hogy online anonim is velem van az erő


“Szilikonos csoportokban” meg aztán sosem voltam benne, bármi is legyen az

febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
48%
Nekem az a kedvencem ha nagyon nagy neki de szégyelli.
febr. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
43%
85F méretem van. Néha nem bannam hankissebbek lennének a melleim. Szerencsére elegbfeszesek, nem lógnak, szepeknis, de sokmimdenben akadályoznak. 26L
febr. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
33%

Orulj neki

Azért vannak megorulve az emberek

A túl nagy meg mindig sokkal jobb mint a semmi

febr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
72%

#41 Ez ismét egy magad által teremtett fiktív valóság, életem.

Csupán élvezem a szembesítésedet azzal, hogy mennyire szembemegy az általad mondottakkal az, ami a tényleges tapasztalat.


Fordítva igaz ez inkább, hiszen a semmiből egyszer csak részegen rámírtál bánatosan karácsony előtt - na, az váratlan volt, hogy ennyire mély nyomott hagytam benned.


Ja, hadd kérdezzem meg: hogyan is lehetnek neked rajongóid, ha kicsi a melled, és a férfiak azt megvetik?

Ennyire koherens minden mondandód, gyöngyöm.😃

febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

Fordítva igaz ez inkább, hiszen a semmiből egyszer csak részegen rámírtál bánatosan karácsony előtt - na, az váratlan volt, hogy ennyire mély nyomott hagytam benned.


Részegen 🤣🤣🤣🤣

Nagyon kész vagy

Még arra is emlékszel hogy karácsony előtt

Nem a semmiből irtam hanem akkor kezdtem el megnyitni a sok üzenetemet amivel el voltam maradva


Mivel orvos által felírt gyógyszert szedek már több éve, így 2019 óta egy árva korty alkoholt tilos innom… na ez picit bukta

Ne aggódj, józanul gondolom azt amit irtam


Ja, hadd kérdezzem meg: hogyan is lehetnek neked rajongóid, ha kicsi a melled, és a férfiak azt megvetik?


Erre milliókban fogadtam volna, hogy ez lesz a következő kérdés, annyira kiszámítható


És persze megint kellett egy fancy “koherens” szó

febr. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
56%

"Nem a semmiből irtam hanem akkor kezdtem el megnyitni a sok üzenetemet amivel el voltam maradva"


Ez a sztori akkor lenne hiteles, ha nem olyan levélre írtál volna, amire korábban már válaszoltál, angyalom.


"Mivel orvos által felírt gyógyszert szedek már több éve"


Nem kellene növelni a dózist?


"Erre milliókban fogadtam volna, hogy ez lesz a következő kérdés, annyira kiszámítható"


Ügyes kifarolás volt ez a válasz elől...


"És persze megint kellett egy fancy “koherens” szó"


Menjek le a te szintedre, elütésekkel, helyesírási hibákkal, nyelvtani illesztések elmaradásaival, és emojikkal?

febr. 15. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Nem kellene növelni a dózist?


GyerMeket nevelő felnőtt 40 körüli vs angyallal élő komoly családapát hallottunk

febr. 15. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
72%

#48


Ennek a mondatnak megint mi értelme van nyelvtanilag? Na, pont ezek az összeszedetlen szövegek mutatják, mennyire rottyon vagy szellemileg.

febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
33%

Annyira unlak már így másfél év után

Ugyanazt fújod és csak jossz és jossz utánam

Hátha még látnád hogy nézek ki, belém is gebednél


Olvasgasd csak amit legutoljára privátban irtam, ott van az igazság

De még érik egy új a pánikbetegségen való gunyolodas miatt

Ahhoz külön gratulálok

febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!