Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szoktátok megdícsérni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoktátok megdícsérni?

Figyelt kérdés

Aki irodában dolgozik van, hogy megdícséri a kolléganője lábait ha épp harisnyában van vagy szoknyában?

Esetleg volt már arra példa, hogy több is lett a dologból munka után vagy közben?



febr. 13. 18:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk ezt tiltja a viselkedési kódex, kéretlen közeledés, kéretlen bók.
febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%
Én meg szopattam egy kolléga nőmet a munkahelyen, de sajnos nem nyelte le
febr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%

1: igazi tróger helyen melózol ha még egy bók se fér bele kollégák helyen. Gratulálok.

Nálunk ha nem obszcén a megszólalás, hanem valóban bók, dicséret az simán belefér. Sőt látszik, hogy jól is esik annak aki kapja.

Hogy lett-e belőle valami? Nem mert sosem közeledtem igazán a kolléganőim felé. Voltak köztük jó csajok és vannak is, de nem onnan választok. Ha viszont lenne akiért megőrülök valószínű nem munka közben akarnák a tettek mezejére lépni. Ott csak addig mennék el, hogy meghívnám valahová. De ilyen még nem volt, s egyenlőre nem is lesz.

febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
3: #1 még ezen a tróger helyen is pont elèg kéretlen zaklatást kapunk nőként. Természetesen egy kedves bók oké lehet, de nem az, ha az ember lábát dicsérgetik random.
febr. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Kéretlen közeledés? Azt már kérni kell? Hova jutott a világ. Nem csoda, hogy fogy a magyar.
febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
4.: 3 vagyok. Mondom én hogy egy tróger helyen vagy és ezt te magad is látod. Keress másikat, hidd el jobb hangulatban dolgozni is jobb.
febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
36%
Csak a seggét.
febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
30%

Ne dícsérjen senki semmit, kollégák vagyunk csak. Dícsérjék a férfiak a barátnőiket otthon.


29N

febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
35%
Akinek jó segge van miért ne lehetne megdícsérni? Gondolom azért van.
febr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam dícsérni, ha csinosan öltözött vagy jól sikerült az új haja. Ugyanúgy, ahogy megkérdezem akar beszélgetni, ha szomorú vagy nyomasztja valami. Szerintem ez ember és ember között teljesen elfogadható törődés.
febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!