Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet megdícsérni udvaria...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet megdícsérni udvariasan egy lány mellét?

Figyelt kérdés
Szeretnék bókolni egy lánynak a melleiről, de nem tudom, hogy csináljam, hogy ne legyen udvariatlan. Egyéb opciókat kommentben, ha van jobb ötlet.

2021. febr. 22. 22:13
A kérdező szavazást indított:
Helo, jó a csöcsöd!
Helo, szép mellek!
Helo, nice tits!
Helo, szép keblek!
Helo, jó a dekoltázsod!
Helo, jók a dudáid!
21 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
elég sok tényezős a dolog, pl milyen kapcsolatban vagy vele, milyen a humora, kettesben, vagy társaságban akarod dicsérni stb....
2021. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne tedd. Az ilyen nem neked való.
2021. febr. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább sehogy.
2021. febr. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem ismerem, de odamegyek hozzá az utcán. A lányok bírják a bókokat, aki nem ért hozzá ne írjon.
2021. febr. 22. 22:19
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Te nem értesz hozzá:D

A nők szeretik a bókot de nem amikor idegenek a melluket dicsérik,csak egy parasztnak fog tartani.

2021. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Utána meg jössz ide rinyàlni hogy nért nincs csajod.
2021. febr. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Olyan ütköződ van, hogy megállitaná a Bartók Béla Intercityt.
2021. febr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem fog menni hidd el. Ha nem egyben dicséred az egész külsejét, nagy baromnak fog tartani, és akkor nem is áll messzebb a valóságtól. A mellei szépségét, formáját, feszességét, talán egy 2-3 randi alkalmával kellene említened, majd ha már közelebbi kapcsolatba kerültél vele
2021. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
A nők a bókot szeretik, de elég nagy különbség van a bók és a bunkóság között. A füttyögés is a tetszésnyilvánítás jele, mégse lehet bóknak nevezni.
2021. febr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

Na. Hozzám, mint nőhöz, ha egy "fèrfi" - (nem vèletlenül tettem idèzőjelbe) ilyennel állítaná meg az utcán elásná magát nálam egy èletre. Ráadásul elèg temperamentumos csaj vagyok, úgyhogy lehet mèg egy pofont is bezsebelne, attól függően èppen mennyire vagyok "humoros" kedvemben.


Bírom a humort (de ez nem az)

Ha a párom, szexpartnerem, szeretőm kinek mi dícsèri az rendben van, mert vele vagyok olyan viszonyban. De egy ismeretlen fickó ne ezzel nyisson már, mert sok pofonnak ès tökönrúgásnak leszel kisgazdája. Ès addig örülj, amèg ezeket csak nőktől kapod meg ès nem a barátjuknak/fèrjüknek szólnak.


Sajnálom, hogy egyre inkább kezd elkorcsukni a fèrfi társadalom ès egyre több a hozzád hasonló. (Kedves normális fèrfiak, akinek nem inge ne vegye magára)

2021. febr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!