Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok mit gondolnak, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mit gondolnak, ha megtudják a pasi teljesítményének titkát?

Figyelt kérdés

Csajok alatt most a 18-48 évesekre gondolok. Ernyő-fogalom ez most.


A titok pedig potencianövelő tabletta. Volt már veletek ilyen? Mi volt a reakció?


Pasik..? Neveztek már titeket emiatt csalónak vagy egyebek?


febr. 15. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ezeket a dolgokat a legtöbb ffi úgy veszi be,hogy a hölgy tag ne tudjon róla. Így igazából sok esetben nincs lebukás miatta. Nyilván kérdés ha a hölgy megtudja ehhez hogyan áll hozzá. Mert azért lehet itt álszent szövegeket mondani,de egy nőnek is tetszik ha minél tovább tettre kész az a farok és minél tovább tudja élvezni a szexet mindkét fél.

Nekem hála égnek ilyen még nem kell így is bírom egy órát kb. Ennek nálam mondjuk az a hátránya ha ez után szeretne akár később is másik menetet valaki akkor nekem nagyon nehezen tud tettre kész lenni a cerka. Lehet ezen segítenének ezek a készítmények de még nem próbáltam. ffi(40)

febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
én úgy látom a nők önbizalma nagyon ingatag. szóval nem tudnak ilyen helyzeteket egyszerűen kezelni. úgy hogy ne az legyen, hogy velük van baj és vége a világnak.
febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem fogsz náluk bevágódni... azt fogják gondolni potencianövelő nélkül már nem állna fel rájuk, nem is kívánod őket igazán. Nem túl jó pont.
febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A nagy Levin ***** válasza:
100%
Az sem mindegy, hogy 25, vagy 60 évesen kérdezed ezt. Más elbírálás alá esik szerintem. Nekem még eddig nem volt rá szükségem.
febr. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!