Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők válaszát várom. Előfordult...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők válaszát várom. Előfordult már veletek hogy egy szexuális teljesítményével, méretével hencegő pasi egy nulla volt az ágyban?

Figyelt kérdés
Nemrég összejöttem egy ilyennel. Rémálom volt a pasi. Normális előjáték nélkül betette és 3 perc alatt elélvezett, majd önelégülten megkérdezte, hogy milyen volt? Soha többé ilyen hencegő szájhőssel.
2019. szept. 21. 09:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
És még hány ilyen gyökér van...
2019. szept. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik kutya ugat, az nem harap. Több ilyen is volt.


A félénk szemüveges fiúnak meg akkora volt mint egy lónak és használni is tudta. Ez ilyen, szerencsejáték.

2019. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
Szerencsere nem találkoztam meg ilyennel.
2019. szept. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Igen, fantasztikus élmény volt :D Első és utolsó alkalom, egy perc töcskölés nulla előjátékkal.

Viszont olyan is volt aki egyáltalán nem kérkedett sem a méreteivel, sem a teljesítményével, aztán első alkalommal jött a szó szerint óriási meglepetés és a csodás szex. Hamarosan ő lesz a férjem :))

2019. szept. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
91%
Tapasztalataim szerint az aki ilyennel dicsekszik mindig szörnyű az ágyban. Most jöttem össze egy nagyon kedves sraccal aki soha nem vag fel semmivel és soha senki nem volt ilyen tapasztalt és jó az ágyban
2019. szept. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos ez fordítva is igaz, nem csak a pasik hencegnek. Voltam olyan nővel aki legalább ezer pasival volt és "mindenki agyon dícsérte". Hát semmi különleges nem volt benne, mintha egy guminővel lettem volna.

28F

2019. szept. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
38%

Igen

Amilyen nagy vokt a szája olyan picike volt neki ráadásul merevedési gondok voltak

És még fizetett is volna azért h ne mondjak el senkinek . Ki röhögtem és mondtam neki rákja el a mocskos pénzét a tökével együtt ,nem kell ettől tartania mert nem történt semmi fel öltöttem és otthagytam

N

2019. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
94%
Aki a méretével és "tudásával" amperkodik azzal szóba se állok mert tudom hogy kretén és önbizalomhiánya van... aki valóban tud szexelni az nem hozza szóba, inkább bebizonyítja az ágyban.
2019. szept. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Pasi létemre sok nő megnyílik előttem, haveri kaocsolatban vagyok sokkal. Van párom is, ne értsétek félre. De sokszor elmondják, hogy ez vagy az a közös ismerős pasi aki nagy dumás, nagy szájhős, aztán mikor oda került a dolog akkor egy nagy nulla. Persze a pasi mindenkinek dicsekszik mennyire megd.gta, mennyire sikoltozott a nő. Ja, hogyne.

Csak egyet kérdeznék kérdező? Amikor megkérdezte milyen volt mit mondtál? Elküldted a jó qr.a anyjába vagy nehogy megsértsd azt mondtad jó volt? Mert szerintem ezeknek legtöbbször senki nem mondja meg, hogy egy nulla volt így tán nincsenek is tisztában vele. Ha mindenki dicsérne nem elhiszed?

2019. szept. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Csak annyit mondtam neki hogy inkabb ne akarja tudni mert nem akarom megalazni.

De az ilyennek hiába mondasz bármit. Ha nekem nem elég 3 perc előjáték nélküli reszelés egy 10 centis virslivel akkor már egy nimfomán kva vagyok.

Az ilyenek sose magukban fogják keresni a hibát.

Isten őrizzen az ilyen szájhősöktől.


Azóta már van normàlis párom, szerény, csendes, pedig lenne mire bülkélkedni méretre és teljesítményre, odafigyelésre is.

2019. szept. 21. 11:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!