Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Több éves kapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Több éves kapcsolatban izgatónak találnátok valamelyiket a feleségeden/párodon? Mit szólnál ha ilyennel lepne meg?

Figyelt kérdés

Melyik "ruhadarab" jönne be:

-melltartó+csipkés bugyi +combfix

-csipkés vagy tüll body+combfix

-tüll babydoll+csipkés bugyi+combfix

-köntös alatta semmi

-áttetsző blúz+miniszoknya+cobfix /bugyi nélkül/+magassarkú

Ha tv nézés közben az öledbe tenné a fejét és kényeztetné a farkatokat élvezésig, majd utánna is játszana vele, addig amíg másodjára is elélvezel?A tempót, mélységet te irányítanád a fejet fogva? Vagy hagynád, rábíznád hogy hogyan csinálja?

Valamilyen programra (pl mozi, étterem, séta) mennétek és szoknyát venne fel majd közölné vagy mutatná hogy nincsen rajta bugyi, ezt így milyennek találnátok? Örülnétek ilyen meglepinek vagy ez így sok lenne?



febr. 16. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem lenne sok, és igen izgalmas, izgató lenne.
febr. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nagyon izgatónak találnám. Bármelyik kombinációt, talán leginkább az utolsót. A programokat meg különösen.

Feleség vagy, és hasonló meglepetéssel készülsz?

febr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltak közül mindegyiket fel szokta venni. Izgató bennük.
febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyiknek örülnék, de legjobban a gesztusnak!
febr. 16. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mindegyiket értékelném és tetszene, de leginkább az első és az utolsó szett a kedvencem.

Ha pedig mennénk valahova és meglepne azzal hogy nincs bugyi a szoknyája alatt nagyon örülnék. Tetszene, nem lenne sok.

febr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Izgató igen, azaz az lenne ha a párom felvenné ezeket. De sajnos nem.
febr. 16. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Engem a ruhák nem indítanak be annyira. 🤷‍♂️


Ha az ölembe hajolna, hogy kényeztessen, beletúrnák a halyába egy kis szenvedéllyel megspékelve, de nem irányítanám, hiszen ő kezdte el, csak támogatóan lenne rajta a kezem.


Másodjára nehezen megyek el, szóval azt nem élvezném már egyáltalán.


A nincs rajta bugyi az rohadt izgató lenne, de tudom, hogy nem bírnám ki én se, és őse, hogy akár egy parkban, vagy valahol ne ülne bele a kishaveromba!


😁


36/F

febr. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én ezekben már nem hiszekA párom pontosan tudja, hogy mivel tud lázba hozni, de egyre ritkábban teszi... nem kell nekem csili - vili csipke, combfix...
febr. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Kedves privátban irogatók!

Én egy kérdést tettem fel,ami egy adott partnerre vonatkozik!

NEM keresek se társat, se barátot, se szex kapcsolatot!

Eléggé irreleváns hogy én a feleség/barátnő vagyok e vagy sem, illetve hogy hogyan nézek ki!Ilyen üzeneteket figyelmen kívűl hagyom!

Azoknak akik a kérdésemre válaszoltak/válaszolnak nekik köszönöm!

febr. 16. 09:06
 10/13 mikeXxX ***** válasza:
Ezek közül egyik sem mert ezek ugyebár lehetnek akár hètköznapi "darabok " èn extrémebb ruhákat szeretek de nem vagyunk egyformák ès nem is nekem lesz 😆!
febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!