Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak mekkora részének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak mekkora részének van gusztusa a prostikhoz?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják "lyuk, lyuk" és ez nem szempont, de azért ez nem ilyen egyszerű. Én voltam prostinál, de eléggé csalódás volt, nem is jött össze a merevedés, később pedig lett barátnőm és vele nem volt ilyen gond, az érzelmek is kellenek hozzá. Most megint szingli vagyok és hiányzik a szex, de a prostizás nem menne, nincs hozzá gusztusom.

febr. 16. 15:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%

Magyarország költi a 4. legtöbbet prostikra az EUban.

És ez nem népességarányos sorrend vagy ilyesmi, hanem abszolút érték, szóval így hogy az EUban kb minden gazdasági szempontból kb utolsók vagyunk hihetetlen "teljesítmény".

[link]

febr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
80%
Pedig nagyon gusztustalan műfaj...engem már többen kiröhögtek munkahelyen, hogy ilyesmire nem visz rá a lélek
febr. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
78%

Ha nem kíván engem valaki nekem se nagyon tetszene. Max egy ilyen gyors menet lenne kutyapózban vagy misziben.

Az meg nem ér 20 ezret.

Na jó még talán szopás..

De nagyon kevés a szép prosti.

febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Olyan 90-95%-uknak..
febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
73%
A statisztikabajnoknak üzenem, jöjjön Austriába, orbán Országában nincs statisztika, itt meg van kisgyerek..
febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 mikeXxX ***** válasza:
92%
4# Azèrt az elèg csúnya lenne kb 60% lehet ebben az is benne van szerintem aki "otthon nem kap meg valamit " de ha a haveri körömet nèzem akkor max 20% . 44f
febr. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%
Engem is csak az tart vissza, hogy 220.000 forint a nettó keresetem, és fizetni kell a lakbért, a rezsit, a kaját stb. különben én is elmennék prostihoz.
febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
6. Attól hogy nem járok kurvázni, egy igényes fizetőshöz még lenne gusztusom.
febr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ milyenhez. Egy igényes luxusprostihoz majdnem minden férfinak lenne gusztusa.
febr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
40%

9



Nekem lenne gusztusom hozzád is.

febr. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!