Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon sok nőt felvillanyoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok nőt felvillanyoz ha egy pasi magas. Ez a dolog olyan, mint férfi szemszögből a angy mell?

Figyelt kérdés
Tudom a két nem szexualitását nem feltétlenül lehet teljesen "átkonvertálni". Na de mégis. Annyira villanyozza fel a magas pasi a nőket, mint a nagy mell a férfiakat? Van nő, aki nem rajong a magas pasikért, no de olyan férfi is aki a nagy mellekért nem. Azt is mondják nők, hogy nem elég ha magas, azért jól kell hogy kinézzen, kisugárzás stb. Persze, de férfiaknak se mindegy milyen fajta nagy mell, mert pl egy lógós nagy "konyhásnéni" mell nem jön be a legtöbb férfinak, hiába nagy.

febr. 16. 19:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Exem 1,78 volt, párom 1,83. Véletlen dolog, hogy magasak. Volt olyan, aki 1,68. Nem emiatt nem hittem össze vele. Én meg 1,67.
febr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem villanyoz fel de magas vagyok és szeretek magas sarkúban járni. Én 170cm párom 190cm.
febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem, nem olyan nekem. Csak simán vonzóbb, ha nem alacsonyabb nálam. Ennyi. De nem esem hanyatt.
febr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha egy jó kisugárzás is van mellé, akkor mindenképpen.
febr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Ne hogy azt hidd már mert magas valaki akkor már lábbal felfelé vannak a csajok.
febr. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
84%
Ha valaki magas, egyszerűen odavonzza a tekintet. De önmagában, hogy magas nem lesz szexuálisan vonzó. Ahogy írtad, a kisugárzás a döntő, az összkép. Ha viszont az összkép tetszik, akkor nekem pl. mindegy, hogy 170 vagy 190 cm. Igaz én nem vagyok magas nő, így nem valószínű ,hogy nálam alacsonyabb pasiba botlok. 😃
febr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%
Csak akkor ha okos, jó humurú.
febr. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%

Kedves 6-os!

Ezt írtad:


"egyszerűen odavonzza a tekintet"


Én pont így vagyok a mellekkel. Mármint nem is a mérettel, hanem ami lényeg hogy adott pillanatban mennyi van a kirakatban (abszolút értelemben, és nem az adott mell % arányára értve)


Szóval kérdező, a #6 elmondása alapján a válasz: Igen, olyan mint a mell



Hetero férfi

febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Én 173 centi vagyok, a férjem 172. Ha magassarkút veszek akkor látszik igazán a különbség, de sosem érdekelt minket.

Egy magasabb embert mindenki hamarabb észrevesz, ez têny,de ettől nem lesz valaki vonzóbb.

febr. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Csak önmagában ettől valóban nem, de azért még is egy plussz.
febr. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!