Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon sok nőt felvillanyoz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok nőt felvillanyoz ha egy pasi magas. Ez a dolog olyan, mint férfi szemszögből a angy mell?

Figyelt kérdés
Tudom a két nem szexualitását nem feltétlenül lehet teljesen "átkonvertálni". Na de mégis. Annyira villanyozza fel a magas pasi a nőket, mint a nagy mell a férfiakat? Van nő, aki nem rajong a magas pasikért, no de olyan férfi is aki a nagy mellekért nem. Azt is mondják nők, hogy nem elég ha magas, azért jól kell hogy kinézzen, kisugárzás stb. Persze, de férfiaknak se mindegy milyen fajta nagy mell, mert pl egy lógós nagy "konyhásnéni" mell nem jön be a legtöbb férfinak, hiába nagy.

febr. 16. 19:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Kedves 8-as!

Valóban ezt írtam. Viszont nem villanyoz fel. Szerintem minden odavonzza a tekintetet, ami eltér az átlagtól. Ha valaki nagyon sovány, kövér, magas, alacsony stb. De ettől még szexuálisan nem izgató. Tehát a mondandóm lényege csak az volt, hogy igen, valószínű ösztönösen megnézzük a magas férfiakat, de nem feltétlenül azért, mert az tetszik. Csak egyszerűen kitűnik alacsonyabb társai között és ennyi.

febr. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
154cmmel csak nállam magasabb pasinak lehet nállam esélye
febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#11 A párhuzamod nem teljesen állja meg a helyét. Rengeteg nő mondja hogy kifejezetten a magas pasikat szereti. Nem csak azért mert a tekintetet odavonzza. Olyat meg elvétve hallasz, hogy az extra vékony vagy extra kövér tetszik neki.
febr. 16. 21:13
 14/16 anonim ***** válasza:
94%
Tudatalatt a legtöbb nőnek ez biztonságérzetet ad, plusz esztétikailag is jobban néz ki, ha a férfi magasabb.
febr. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%
Előny a magasság, de önmagában édeskevés.
febr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem nő vagyok, de a normálisabbak nem ez alapján döntenek, lehet itt genetikát, evolúciót blabla összehordani, hiába magasabb valaki, ha életképtelen. Volt már, aki engem is azzal koptatott le pár alkalom randi után, hogy hát, de ő a magasabbakat szereti.. Mondtam, hogy rendben, akkor majd keressen egy magasabbat, aki a mai fogyasztását kifizeti, de amúgy ajánlom figyelmébe a templomtornyot.. Aztán, otthagytam a fenébe..
febr. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!