Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon sok előváladékom van....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok előváladékom van. Ez izgató is lehet? 22f

Figyelt kérdés

Rengeteg elovaladek szokott lenni, vagy ugy is irhatnam h csopogni :D


ez valamennyire felizgatja a lanyokat? Vagy ez normalis egyaltalan? 😅



febr. 17. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Csak csöpög vagy fröcsög is...? 🤣
febr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ezt hogyan adod elö egyáltalán? Odaállsz a csaj elé és mutatod a tocsát magad alatt? (Dugás helyett????:-)
febr. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokáig csak olyan pasim volt akinek egyáltalán nem volt, kb azt sem tudtam, hogy mi fán terem az előváladék. Az első olyan pasi akinek volt, hát az hűha volt. Nekem nagyon bejött, imádtam, hogy ő is “nedves”. Ezen ne izgulj szerintem. Lehet nem mindenkinek jön be ennyire, de nem vagyunk egyformák. 38 N
febr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon sok van, álltalában eddig ez tetszett a nőknek.

Ha 25-30 pecig nyalok egy puncit, a végére már én is teljesen el vagyok ázva, mert annyira élvezem, hogy folyamatosan folyik.

febr. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!