Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszú távon is működhet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú távon is működhet a kapcsolat,ha a párom számára a szex nem velem a legjobb?

Figyelt kérdés
Egyik előző pasijával volt élete legjobb szexe. Engem mint a párját, ráadásul gyereket is tervezünk, mérhetetlenül zavar ez és biztos vagyok benne, hogy őt is, csak nekem olyanokat mond, hogy az aktus jobb volt vele, de összességében velem jobb lenni.
febr. 18. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

ha működne, nem mondaná, hanem eltenné magának, mint szép emléket


össze fognak ezek járni

febr. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Nem.
febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha család centrikus akkor minden gond nélkül. Nem véletlenül van veled. Ha a szex olyan lényeges neki akkor meg hamarosan el fog hagyni.
febr. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Attól függ, miben volt jobb? Az évek alatt azért nem lett jobb a szexuális élet, mert leszartad és nem kérdezted meg hogyan lehet jobb, avagy csak évek múlva derült ki, hogy nem igazán élvezi veled a szexet?


Működni működhet, a kérdés inkább az, mennyire lesz jó?

febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
36%
Nem. Te mindig csak egy szamár leszel a csődör helyett. Ilyen nőnek pedig ne csinálj gyereket. Nem lesz soha hiteles szülő, csak egy megalkuvó senki
febr. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem fog működni, mert ez örökre zavarni fog. A csaj is hülye, normális nő nem mond ilyet. Ha tényleg szeret, akkor azt mondja veled a legjobb, ha még normálisabb és nem akar hazudni, akkor azt mondja, hogy nem szeretne beszélni a régi dolgairól, azok elmúltak, téged szeretlek, magában meg gondol amit gondol.
febr. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Mukodhet. De pakolgatni fogjak meletted. Elobb utobb ez lesz
febr. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem szép ezt így direktben kimondani még, ha igaz is.
febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nőként en is a 02.18. 11:42-vel érték egyet.

Másrészt nekem is sokszor volt, hogy az adott pali nem volt annyira jó, mikor először csináltuk, de rávezettem, megtanítottam rá mi a jó nekem, ha nyitott volt. Olyan fickótval, aki meg ellenállt, ("mert ő tudta jobban, mi a jó nekem), nem is volt több menet.

Szóval én ezt nem értem, hogy nem tudtatok eddig egymáshoz idomulni, ha már a gyerek meg komoly dolgok is téma közöttetek...?

febr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!