Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy egyszerűen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egyszerűen nem nekem való a nyalás, vagy minden nő képes élvezni, ha megfelelő a partnere hozzá?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem tud vele igazán hatékonyan stimulálni a pasi, sokkal nehezebb megtartani neki a fókuszt a legérzékenyebb ponton, de még az a pontom sem elég érzékeny ahhoz, hogy az egyszerű nyalintások kiváltsanak belőlem bármi érdemlegeset. Erősebb nyomásra van szükségem, amit sokkal egyszerűbb ujjakkal kifejteni, és azokkal irányítani is pontosabban lehet a mozdulatokat (plusz mélyen belém lehet nyúlni egyidejűleg a csiklóizgatással, amit szeretek). Ez normális és minden nő más ebből a szempontból, vagy valami gond van velem/a partnerrel?

febr. 19. 02:51
 1/6 menta34 ***** válasza:
100%

Valószínű hozzászoktál a gyors és intenzív izgatáshoz.

A nyalás jó, de ne úgy fussatok neki, hogy te hamar el akarsz menni ő meg hamar ki akar végezni, pláne szar ha nem szereti sokáig csinálni, vagy ha téged zavar, hogy sokat dolgoztatod, stb.

A gyors kézi kivégzés előtt fussatok neki annak, hogy nincs orgazmus elvárás, nincs siettetés, hanem csak az a program, hogy ő legalább 15-20 percet nyal, te meg elengeded magad és relaxálsz...

febr. 19. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elején finom később nekem is erős inger kell. Én szeretem ha közben szivogatja a csiklóm és úgy ujjaz. Sőt én mozgok az ujján ezzel jobban oda nyomom a csiklóm is a nyelvéhez. Nekem sincs 5perc alatt orgazmusom az élvezetre figyelek aztán az első után hamar jön a többi is.
febr. 19. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez bizony nem egyedi eset, mondom férfiként.

Ahány nő, annyi eset.

Volt olyan, aki ha "úgy" csináltam, ahogy neki jó volt, 2-3 perc alatt elélvezett...már a gondolattól is kegyetlenül felizgult.

De olyan barátnőm is volt, aki képtelen volt ettől elélvezni, pedig sokszor, sokféleképpen próbáltuk, ő meg az ujjazástól élvezett hatalmasat.

febr. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj sincs veled. Ahány nő, annyi punci, annyi féle élvezet :).

Tök széles a skála. Van, aki egyáltalán nem szereti, van, aki csak akkor, ha már volt előtte máshogy izgatás, és olyan is sok van, aki már egy "nyalintástól" belédkarmol.

Meg lehet még próbálni, hogy nem csak a nyelvével ügyködik a partnered, hanem szopogatja, beszívja a csiklód, erősen odanyomja az ajkait és azt mozgatja.

De, ha ez sem jönne be, akkor sincs semmi baj, hiszen leírtad, hogy mi az amit viszont nagyon élvezel :).

febr. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 skorpióBB ***** válasza:
Mind képesek vagytok, ha megfelelő a partner, és nem orgazmust hajszoltok:)
febr. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon egyszerű, én mindig megbeszélem a partneremmel, hogy hogyan csináljam, hogy szereti.Mindig szóljon,jelezze, hogy most erősebben, gyorsabban,lassabban stb. Természetesen ez együtt jár a hüvelyi izgatással is,és ott is szóljon,egy ujj, több ujj, erősebben, mélyebben....

Persze ezt nem egy, két perc alatt kell elintézni.

márc. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!