Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legenda vagy létezik az, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legenda vagy létezik az, hogy nő erőszakol meg férfit?

Figyelt kérdés

febr. 19. 23:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
10%

10# ne személyeskedjűnk!

A kérdésre a válasz pedig nem. Nem lehet, csak ha a pasi is akarja. Az meg már nem erőszak akkor. Igaz?

febr. 20. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%

#11 Gratulálok a "Ez kizárt dolog mert nem tudom" felfogásodhoz. Az hogy veled nem történt meg, nem jelenti hogy nem is lehet.

És már korábban legalább ketten is írtuk, ez főleg tinikkel/gyerekekkel történik meg.

febr. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Max ha hátulról erőszakolják meg őket. Az egy kicsit más szerintem. Nem a normál fiú-lány kapcsolatról szól. Nemde?!
febr. 20. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
73%
3, wow, melyik az a novella, már érdekel, amúgy is kedvelem az orosz irodalmat.. Am létezik, de lehet hogy nem erővel erőszakolja meg..
febr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
89%
Az is erőszak, ha azt érezteti a nő, hogy a férfinak nincs más választása.
febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
febr. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Vicc az egész téma úgy ahogy van. Férfi erőszak? Tudom. Nekem nem megy még az elképzelése sem ennek. A lankadságnál megállt és nem tudom hova helyezni az agyamban azt, hogy erőszak.
febr. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létező dolog! én olvastam egy olyan írást a neten, ahol egy rakás ilyen esetet válogattak össze. Volt itt olyan, hogy Afrikában nők egy csoportja lefogott egy férfit és hát mondjuk úgy óvszerbe gyűjtötték a spermáját valami Woodoo szertartáshoz. És ott több ilyen eset is történt. Ez a szertartás a mai napig dívik Afrikában. Aztán volt olyan, hogy egy több száz kilós nő egy bárban begyógyszerezett egy pasit, a többit nem kell részletezzem. De 20-30 különbféle esetet olvastam, Ismétlem nem annyi volt összesen hanem annyi féle helyzet. Szóval igen, van ilyen
febr. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy van ilyen. A nők általában nem fizikai erőszakkal történő megerőszakolást alkalmaznak, hanam valamilyen alá/ferlérendeltségi viszonyt használnak ki. Bántalmaznak verbálisan, érzelmileg. Egyesek zsarolnak is.


sok olyan domina típusú nő van, aki szeret uralkodni a férfin.

febr. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

#14: pár éve kiadták itthon egy novellagyűjteményét is, ebből ez az egyik.

Az ominózus történetben egy tanárnő behív egy korai serdülőkorú fiút az irodájába, és orális szexre kényszeríti, kihasználja, használja a lehető legnyomasztóbb, legborzalmasabb módon. Szorokin gyakran él ezzel a már-már perverzióba áthajló naturalizmussal - ez is inkább lesokkol, erotika helyett csak iszonyt találsz benne.

febr. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!