Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan pszichiátriai...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pszichiátriai betegség, amiben a pasi teljesen normális, de szexuális életben durva, megalázó, erőszakos fajta?

Figyelt kérdés

De egyébként normálisan viselkedik a való életben. Kedves, aranyos, intelligens, értelmes.

De szexnél meg undorító módon megüt egy nőt, és nem ismer kegyelmet; ha pl a nő mégsem akarja a szex gondolatától szült elmebetegséget, akkor megerőszakolja, vagy elhívja minden k.rvának.

Létezik ilyen? Csak kíváncsiságból kérdem, egyébként nem vagyok benne ilyen kapcsolatban.

18L



2016. márc. 29. 01:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Sok volt A szürke 50 árnyalata?
2016. márc. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
68%
!
2016. márc. 29. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha megerőszakolja, akkor se nem kedves ember, se nem aranyos.
2016. márc. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem, nem szeretem a Szürkét, sőt. Egyenesen gyűlölöm, pocsék volt, 2 hét alatt is alig végeztem vele. Undorító és kidolgozatlan könyv volt a javából.

Csak érdeklődök, hogy van-e ilyen mentális betegség.

2016. márc. 29. 01:59
 5/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Van egy kedves pasi akitől félsz, h megerőszakol?
2016. márc. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Ezen az oldalon a lányok 90%-a 18 éves.

Tök király. :)))))))))))))))))))))))

2016. márc. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
93%
És belőlük meg a 75% 34 éves férfi.
2016. márc. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
pszichopaták?
2016. márc. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
15%

egyrészt normális kapcsolatban nem a nő vagy a férfi dönti el, hogy ő most nem akarja, hanem a tény hogy észreveszi ezt a másik, aki épp akarná... megerőszakolás egy kapcsolatban mint tény nem létezik.


csak maximum mint szerepjáték, én is bármennyiszer odamentem mindig engedte, én is neki, de a jelekből mindig az volt hogy most mégse, mert láttuk egymáson hogy a másik nem akarja... de a szó nem ezen van hanem hogy ennek ellenére bármikor lehetett volna.


a kvaság az kvaság nem tudom, én viszonylag agresszív vagyok az ágyban és kegyetlenül mocskos, szóval az hogy leribizem vagy lekvázom a barátnőm az nálunk nem mentális betegség. mások előtt nem viselkedem így, csak előtte.


megütni max pofon, de csak mert kegyetlenül élvezi, meg a fojtogatás, karszorítás.

2016. márc. 29. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
90%
Az, hogy ki mire gerjed, nem befolyásolja, milyen az életben. Szóval előfordulhat. Bár amit írtál, eléggé szélsőséges.
2016. márc. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!