Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon azt akarta, hogy sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azt akarta, hogy sokan megnézék? Megcsalná a barátját?

Figyelt kérdés
Egy lány az iskolába (felsőbb éves) elég lenge nadrágban volt és átlátszót a kék bádija. Úgy ment a folyosón végig. Van barátja, de szerintem az most beteg mert nem volt ott körülötte. Elég szexi volt. Mosdóban ki kellett vernem.

febr. 20. 10:37
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálom
febr. 20. 11:54
 12/24 anonim ***** válasza:
95%

Iskolába inkább tanulni járj...

Az írásképed azt tükrözi, ez nagyon elmaradt....

febr. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Csak sietek mert a szünet az rövid
febr. 20. 12:13
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért utálom én hogyha egy lány akivel együtt vagyok, szexin öltözik
febr. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
Úgy elküldött a fenébe mint a pinty. Mondom neki jól áll ez a bádi. Erre azt mondja nem kötelező nézni és neki barátja van és erkölcsös nő. Mondom neki akkor minek öltöztél így fasz hiányod van mert a párod nincs itt? Erre már persze nem válaszolt
febr. 20. 12:37
 16/24 A kérdező kommentje:
Ha bádit vesz fel akkor jó hogy sokan megakarjak dugni bárhol
febr. 20. 12:38
 17/24 anonim ***** válasza:
56%
Vannak ilyen prostik akik szeretik mutogatni magukat. Gondolom az Instagramján is hasonló képei vannak.
febr. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
65%
én lányként már kisiskoláskorom óta szívesen villantottam bugyit, vagy vettem fel áttetsző, bugyit mutató ruhát, mert nagyon izgalmasnak találtam ahogy kukkoltak
febr. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

17

Instagrammon egy bádis képe van.


18

Abba nem gondoltál bele, hogy a kanos kamaszonmknak milyen nehézségeket okozol. Egész napjuk feszült lehet míg haza nem érnek és ki nem verik.

febr. 20. 13:34
 20/24 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmit. Amikor volt férjem vagy pasim és még szerelmes is voltam (értsd eszembe sem jutott megcslni őket) akkor is ugyanolyan kacéran öltöztem, mint amikor single voltam. Ennek két oka volt

1. csak ilyen ruháim voltak és nem volt pénzem lecserélni a ruhatáram

2. magamnak így tetszem, nyakig beöltözve nulla alakom van és csak az előnytelen tulajdonságaimat emelik ki. Ha kicsit megvillantom az előnyösebb testrészeimet, akkor az előnytelenebb dolgokkal nem foglalkozik senki, észre sem veszik.

febr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!