Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon azt akarta, hogy sokan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon azt akarta, hogy sokan megnézék? Megcsalná a barátját?

Figyelt kérdés
Egy lány az iskolába (felsőbb éves) elég lenge nadrágban volt és átlátszót a kék bádija. Úgy ment a folyosón végig. Van barátja, de szerintem az most beteg mert nem volt ott körülötte. Elég szexi volt. Mosdóban ki kellett vernem.

febr. 20. 10:37
1 2 3
 1/24 kisördög1 ***** válasza:
85%
A lányok/nők többsége nagyon szereti ha megbámulják és odavannak értük. Ez tök normál már önmagában is. Így húzza a pasikat és jó az egójának
febr. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
De így be lehet menni iskolába? Azért a bádira sokan beindulnak
febr. 20. 10:45
 3/24 A kérdező kommentje:

Szívem szerint berángattam volna a mosdóba és atomjaira töltöttem volna.

11-es vagyok

febr. 20. 10:46
 4/24 kisördög1 ***** válasza:
100%

Hát látod, be lehet. És ha nem is annyira kirívó csak kicsit átlátszik akkor még izgatóbb.

Nyugodj meg, sokan berángatták volna...Elég izgató látvány lehetett..

febr. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Á a kék bádira gerjedek. Az a baj ha emelt óránk van Fizikából akkor egy csoportban vagyunk és mellettem ül. Majd a következő óra pont az lesz. Nehéz lesz önuralommal bírni
febr. 20. 10:53
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Bádi. Egy helyesírási szótárt javaslok inkább.
febr. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 kisördög1 ***** válasza:
100%
Ha melletted ül az nyerő, akkor kicsit puhatolózhatsz is, lehet ő is szeretné hogy berángasd valahova , ha nem akkor legalább egész órán sasolhatod!
febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Az a baj van barátja. De majd szünetben felprobalom szedni. Ez lesz az utolsó óránk. A lakás meg üres. Nincs otthon senki. Ő meg kollégista. A kollégiumtól meg 10 percre lakók gyalog. Tehát útba esik vissza kísérni. Vagy a bokorban megdugni ha nem akar feljönni
febr. 20. 11:03
 9/24 A kérdező kommentje:
Persze csak ha AKARJA
febr. 20. 11:03
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet félrelépne, viszont a rossz hír, hogy nem a mosdóban recskázgató figurákra bukik :D Túl tudsz tenni stílusban, kisugárzásban, tökösségben a pasiján? Ha nem akkor felejtsd el, le fog pattintani.
febr. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!