Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki kellene lépnem ebből a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki kellene lépnem ebből a szexkapcsolatból?

Figyelt kérdés

Pár hónapja járunk össze, egy buli után feküdtünk le először, a szex elég jó volt eleinte, érzelmek nem voltak. Aztán volt pár olyan együttlét, amikor már nem igazán élveztem, csak abban az 5 másodpercben amikor elélveztem. Amúgy az együttlétben semmi szenvedély, csókolózás, kb mintha egy műpuncival maszturbálnék. De mikor már napok óta nem szexeltem, mégis azt érzem hogy találkoznom kell vele. Aztán kb megbánom, hogy ezért kár volt ennyit fáradni.

Ki kéne lépnem?

27F/27L



febr. 20. 20:11
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%

Hát igen, nem illetek egymáshoz. Sajnos szeretsz a langyos vízben üldögélni.


Én a helyedben hagynám az egészet, de te egy darabig még úgyse fogod megszakítani.



Hetero férfi

febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
25%
A változatosság kedvéért tedd be neki popsiba is!
febr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Kettes, nem is rossz ötlet😂
febr. 20. 20:19
 4/21 anonim ***** válasza:
98%

Ez nem szexkapcsolat!


Ő a maszturbátorod, kb üríteni jársz rá 🤢🤮🤮🤮

febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Miért ne lenne szexkapcsolat? Egy férfi szexel egy nővel.
febr. 20. 20:27
 6/21 A kérdező kommentje:
A szexkapcsolat általában nem az érzelmekről híres
febr. 20. 20:29
 7/21 he84 ***** válasza:
83%
Csak akkor szexkapcsolat, ha mindketten ugyanúgy benne vagytok aktívan mindenféle elvárás és kényszer nélkül, na meg ha azon belül csak, vagy főleg szexről szól az egész. Itt is fontos a kölcsönösség. Ha a lány inaktív és csak hagyja magát, ha elég tesz érte, vagy ha egyéb okból fapofával hagyja, akkor az nem kifejezetten szexkapcsolat.
febr. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Elvárás és kényszer nélkül vagyunk benne mindketten, nem tudom mire gondolsz.
febr. 20. 20:33
 9/21 he84 ***** válasza:
74%
Elmomndtam jól, hogy mire gondolok, így próbáld meg értelmezni. Ennyi!
febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
29%
Kedves 9-es! Ez is szexkapcsolat. Gondolom nem tart a pasi pisztolyt a lány fejéhez, hogy találkozzon és szexeljen vele. A lány olyan langyos víz típus. Valamiért benne van a szexben, de közben nem csinál semmit. Van ilyen.
febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!