Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik ilyen sokan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik ilyen sokan a rosszlanyokon hirdető nőket? Szinte az összes profilnál több ezres napi megtekintés van.

Figyelt kérdés
Boldogtalan férfiak rossz házasságokban, akik prostiról ábrándoznak?

febr. 20. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Még rossz házasság se kell hozzá. Én is meg szoktam őket nézni, nem mondom, hogy nincs köztük pár elég jó, de a gyakorlatban gusztusom egyik fizetőshöz sem lenne.


31F

febr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem olyanok nézik legtöbbet, akik vacilálnak, hogy elmenjenek egy prostihoz, de túl fosósok, ezért egy nap megnézi 25x is, de elmenni nem megy el hozzá
febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Érdemes elmenni hozzájuk? Nem nyúlnak le?
febr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Ha valaki válogat, több profilt is meg kell néznie ahhoz, hogy kiválassza a számára tetsző hölgyeményt
febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
#3: Miért nyúlnának le? Komolyan kérdezem.
febr. 20. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
3. De! Lenyulják a szaporitoanyagodat.
febr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
3, ha rutintalanka vagy, lenyúlnak, úgy, hogy elküldenek zuhanyozni, meg ha egy órára mész akkor pergetik az időt, valamivel, szóval tartanak, szóval ilyen szempontból vigyázni kell, de azért már nem éri meg sem neki sem a managerének, hogy rendőrségi ügye legyen, mondjuk, hogy ellopja a telefonod, bár azért drága holmit én nem szoktam vinni ilyen helyre magammal, mondjuk életemben kétszer voltam..
febr. 21. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Vajon miért? Nem voltam még, de én is kíváncsi vagyok a felhozatalra
febr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
3-as: Ők a legcsodálatosabb hölgyköltemények, akik sose adnák le magasztos erkölcsüket azért, hogy lenyúljanak
febr. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen napi több ezres számokat csak kamuzza az oldal. Főleg vidéken dolgozó lányok esetében.

A reális a sok nézegetővel is inkább néhány száz megtekintés lehet.

márc. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!