Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért hiszik azt egyesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt egyesek Planetromeon ha a másik megnézi a profilját akkor már biztos akar valamit?

Figyelt kérdés

Látszik hogy ki nézte meg a profilt és van aki ebből arra következtet, le is írja üzenetben, hogy biztos akar a másik valamit, azért nézte meg.

Az ember előbb megnézi, mert nem tudja és ha már látta utána tudja eldönteni hogy akar-e valamit. Meg azért amúgy is szexhez kell még néhány infó, beszélgetés.

Mi van ezeknek a fejében?



2021. júl. 29. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Az a legórvarabb szutyok hely, ami csak létezhet.
2021. júl. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi csak az hogy boldog-boldogtalanra ráírnak és nyomulnak sokan ész nélkül. Nem újdonság, a hetero társkeresőkön is ez megy.
2021. júl. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Van aki megnéz és nem mer kezdeményezni,

Nem kell ezen kiakadi elvégre azért vagytok ott hogy ismerkedjetek nem?

Az meg más tészta hogy a 90%csak Othon rejszol a fotókra.

2021. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3 Az egy dolog lenne ha rádír és megkérdezi hogy van e kedved ismerkedni.

De én is nahyon sok olyanba futottam bele, amikor írom, hogy sajnálom, de nem az esetem, akkor arra hivatkoznak hogx akkor miért nézegetem a profiljukat. Szerintem ilyenre gondolt a kérdező.

És amúgy én sem tudom hogy ez miért jó, de igazából nem különösebben foglalkoztat. Ha a bemet nem értik meg akkor utána már csak ignorálom

2021. júl. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam mint ahogy a 4. írja.
2021. júl. 30. 09:28
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

Azon az Oldalon csak az utolsok vannak

99% Ronda Csunya

és azok akik PENZT Akkarnak

2021. aug. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet hiúságból is, de az sincs kizárva, hogy csak nagyon magányos és reménykedik.
2021. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!