Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan lány, aki lefeküdne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány, aki lefeküdne 3.3 cm vastag átmérős farkú pasival?

Figyelt kérdés
Ujjaim is nagyon vékonyak, és eddig minden nő azt mondta nőiesebb a kezem, mint az övék. Farkam 14 cm hosssú, de csak 3.3 cm vastag (átmérő). Kerületben ilyen 10 cm vastag.

febr. 22. 19:10
A kérdező szavazást indított:
Lefeküdnék ilyen farkúval is
Nem feküdnék le
22 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez egyáltalán nem kicsi.

Kb az enyém is ekkora csak valamivel hosszabb.

febr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Nincs ezzel semmi gond. N
febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért, te mekkora farkat szeretnél magadnak úgy mégis?
febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez impozans meret az en szememben . Ez a jol feszito kategoria nekem. Meg ennel akar vekonyabb is megfelelne .Biztos tetszeni fogsz a bnodnek ebben a tekintetben is.

Nem kerek privatot,foglalt vagyok.

febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Hosszra atlagos, vastagsaga kicsit atlag alatti. De el tudom kepzelni, hogy szukebb nonek eleg. Foleg, hogy altalaban nem farokmeret alapjan fekszenek le a ferfiakkal.
febr. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Egy nő sem feküdne le olyan pasival aki a farka méretével jön. Bro' a nők nem a péló alapján kívánnak meg egy férfit, hanem az ember alapján. Ha meg már ott vagy az ágyban elküldeni nem fognak, ott és akkor eldől tudsz-e vele "varázsolni" vagy sem.
febr. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
Tolómérős Joska.
febr. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Biztosan jol mérted? Föleg az átmérö gyanus! Mivel mérted és milyen méröeszköz nyomást alkalmaztál? (Mert egy kicsit szorosabbra huzod a méröeszközt akár fél cm is lehet a különbség! NE CSALJ!!!)
febr. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
34%
Ez nagyon vékony. Nekem 12,6 kerület, de így is a nők felében harangoztam. De akiben nem, ott is ha nagyon nedves volt, akkor kb semmit nem éreztek belőlem.
febr. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem feküdnék, mert heteró pasi vagyok, de szívesen cserélnék veled. Az enyém sajnos túl vastag ahhoz, hogy betegyem, amióta a páromnak vaginizmusa van. A nők egy része klmax után ugyais kiszárad, és összemegy.
febr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!