Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben nem a partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben nem a partner nevét mondani, hanem pl egy ex szeretőjét?

Figyelt kérdés
Ez mennyire gáz, a szex hevében, az izgalom tetőfokán totál más nevet mondani mint akivel vagy? Pláne akik tartós kapcsolatban élnek, hosszú évek óta, jártak már így és hogyan tudták ezt kimagyarázni? (Ha ezt egyáltalán meglehet magyarázni) Nem lett válás, vagy szakítás a vége?

febr. 22. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Nyilván ez nagyon gáz, ezt a kérdést feleslegey is volt feltenni.
febr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hülye kérdéseket kiirogatni kevésbé megbocsátható, mint véletlenül az exed nevén szólítani az aktuálist szexpartnert egy heves aktus során.
febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Én a kapcsolatunk elején véletlen az exem nevén szólítottam egy családi ebédkor a páromat. Égett az arcom rendesen, főleg úgy mindenki előtt. Meg tudtuk beszélni, hiszen nyilván nem direkt volt. Szex közben azért más a helyzet.
febr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
Kuka lenne.
febr. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Most mi a kérdés? Nyilván gáz... Vagy nem értem.
febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%

Fordítottan jártam, nekem mondták hogy nyomjad X (pedig nem x vagyok), de nem zavart rendületlenül nyomtam tovább 😂 (igaz nem kapcsolat volt, hanem csak viszony) Kapcsolatban már nagyon gáz!

S hogy tanuljatok is gyerekek: a csajaitokat ne a nevén becézzétek, hanem valamilyen becenévvel (baby, csillagom, mókuskám stb.) s akkor nem tudtok véletlenül mellészólni :)

febr. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Én kétszer is csináltam ilyet szex közben (a kapcsolat első heteiben), két különböző nővel. A szexnek aznapra vége lett, de nem tettek lapátra.
febr. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Hallgatni arany.
febr. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Velem ilyen még sosem fordult elő.

Mondjuk eleve nem is szoktam beszélni sem, neveket meg amúgy is elég ritkán használok, pláne kettesben.

febr. 23. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem jártam még így, de gáznak érzem a szitut.
febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!