Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan folytsam el BDSM...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytsam el BDSM vágyaimat ha párom nem akar ebben partner lenni?

Figyelt kérdés

febr. 16. 16:45
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
91%
Pontosan ebben vagyok én is. Figyelek, hátha ír valaki valami okosat.. :(
febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
100%

Mik a konkrét vágyak? Mit mondott rájuk a párod? Te a férfi vagy a nő vagy? Részletek nelkül nehéz kontextusba helyezni.


1-es, te is írhatsz, szubjektív véleményt rudok csak adni. Ha itt nem meritek konkretizálni akkor privát is jöhet.

febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Milyen típusú BDSM-re gondoltok? :)
febr. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Én a nő vagyok. Amire vágyom az a dominancia, költözés, kis durvulás, határozott szorítás, fenekelés nem seggre pacsi.

A párom nem ilyen típus nem képes rá.

febr. 16. 16:52
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az még annyira nem is durva. :/ Vagy magaddal kell tisztáznod a helyzetet, hogy tudsz-e enélkül élni, vagy akkor máshol kell keresned az ilyesmit sajnos. :/
febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld fokozatosan rávezetni!
febr. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Hónapok óta vezetem. Van mellbimbó csavargatás, hajhúzás ritkán, anál ennyi. Ő romantikus, simogatós amivel nincs is gond. Lehetne a kettőt ötvözni.
febr. 16. 17:00
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok, nálam is hasonló a helyzet mint a kérdezőnél én is dominanciára vágyom, talán kicsit durvább dolgok is beleférnének. Viszont a párom szerint ezek beteg dolgok.
febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
39%
Mással kiélni, szexmentesen?
febr. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Hogy lehet szex mentesen?

Ha durvább szexre vágyom?

febr. 16. 19:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!