Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ki hogyan képzelte el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ki hogyan képzelte el az első szexet? Úgy történt, ahogy terveztétek vagy nem úgy alakult? Kinek volt jó élmény és kinek volt csalódás?

Figyelt kérdés

febr. 23. 10:47
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Jobban fájt mint képzeltem. 3. alkalommal már jó volt.
febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Nem olyan volt. Semmit se éreztem. Full semmit. Csalódás volt az egész és nem értettem, miért voltam kíváncsi rá, ha egyébként semmilyen se. 23 voltam akkor.


N

febr. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Én őszintén sose képzeltem el sehogy, csak megtörtént. Nagyon izgató volt és élvezetes leszámítva azt az "apró zavaró" és szégyenletes részletet hogy az iskolában tanítás után történt. 15 voltam (vagy talán még 14 o.o)
febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Nekem nagyon giccsesen olyan volt, amilyennek mindig is képzeltem. Mindkettőnknek az első volt, de valahogy mégsem bénáztunk, szépen lassan haladtunk. Kifejezetten jó emlékként gondolok vissza rá és nagyon szeretem a tudatot, hogy a férjemmel történt. 😊


Ami fura volt, az az egész napos érzés (reggel történt), olyan volt, mintha bennem lett volna utána is. Nem fájt, nem is véreztem, semmi kellemetlenség nem volt, csak nagyon nagyon furcsa volt. 2-3 alkalom után már nem volt ez sem.

febr. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem úgy történt.

A mostani párommal történt, ő már nem volt szűz, én 15 voltam ő pedig 20. (nem, nem erőszakolt meg és apáék is tudtak az események menetéről)

Nálunk aludtunk, tudtam, hogy akkor fogunk szexelni, de nem volt nagy kaladt minden tiszta ge<i volt, nem élveztem, nem fájt, de akkor már nem is értettem, hogy ezen mit élveznek annyira az emberek. De mai napig is így érzek. Szeretkezni szeretek, de a d^gást, b.szást nem tudom értékelni. Ilyesmi volt az első is.

Én túl fiatal voltam barátom meg korához képest éretlen, ez így egy szar kombináció volt. Azóta javult természetesen, de az első nem volt jó.

febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%
nem olyannak képzeltem, de idős emberrel történt aki nagyon tapintatos és ügyes volt
febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb volt mint vártam. Szerencsére a partnerem nagyon tudta hogy érjen hozzám. Azt hittem fájni fog nagyon és rossz lesz, de annyira gyengéd és figyelmes volt oda voltam, az eleje kicsit feszítő érzés volt de óvatos volt közben végig. Örültem hogy idősebb és tapasztaltabb pasival voltam együtt.
febr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!