Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amelyik nő beszól és megaláz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amelyik nő beszól és megaláz hogy kicsi neki a 15/4-es péniszem az annyit is ér?

Figyelt kérdés
febr. 23. 22:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy érzed
febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Volt ilyen csajom, szinte minden dugásnal nyafogott, hogy kicsi. Vibribel és orálisan tudtam csak kielegiteni.
febr. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Mit szól be, hogyan aláz meg?
febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Vágj vissza vele, hogy neked meg a segge méret a túl sok...vagy mondd meg neki, hogy elég lenne böven a 15cm ha nem lenne a behatolás előtt annyi ütköző hájréteg
febr. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Ha kicsi neki, akkor van egy rossz hírem neki innen a távolból is, mégpedig az, hogy ez az átlag, a 15 cm. Tehát a legtöbb palinak ekkora van, és kevésnek van 18+ centise. A későbbiekben még lesz akkor gondja, mert kénytelen lesz akkor folyton cserélgetni a palijait, de itt már bukik is a dolog, mert akkor nem szerelem meg szeretet lesz, hanem csak élvezet, és ez már r.ibanc kategória. Próbáltam levezetni, így talán érthetőbb.
febr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
Nem kell ilyenekkel foglalkozni .
febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha nem illetek össze, keress másikat. Sok nő van, aki passzol a méretedhez, minek erőltetni azt, amelyik nem.
febr. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Vannak akik ezt élveznék. Őket nem zavarná.
febr. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

Az biztos, hogy ha nalam lenne ilyen en megmondanam, hogy az elozo noimnek nem volt panasza, inkabb o tul tag. Amugy tenyleg voltam olyan csajjal, hogy bar 21 eves volt harangozni tudtam benne a 17/5-osommel.

Aztan feloltoznek es eljonnek.

Hacsak nem izgat az alazas nem lesz jovoje ennek.

febr. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen, annyit is ér. A 15cm el nekem speciel semmi gondom nincs, inkább egy 15cmessel kúrnám végig az életem mint egy 18-20 centivel akivel matekozni kell, hogy ne tolja be tövig, mert fáj. Épp ideális a méreted. 26N
febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!